כרית אורטופדית

 

כרית אורטופדית – מדוע כדאי להעדיף אותה על פני הכרית הרגילה

יש אנשים האוהבים לישון על הכרית הפשוטה שלהם אשר קיבלו במתנה ליום ההולדת העשירי, ואחרים מעדיפים לישון ללא כרית. אף על פי כן, שינה על כרית אורטופדית יכולה לתרום רבות לחוויית השינה של האדם.

איך בוחרים כרית אורטופדית נכונה

כדי לבחור כרית אורטופדית מתאימה חשוב לנסות אותה בחנות כלומר לשכב עליה מס דקות , אך מעל לכל יש צורך לרכוש אותה מחברה אמינה ומקצועית המספקת מוצרים כמו מזרונים ומיטות. ולוודא את מספר שנות האחריות חלים עליה. מומלץ גם לברר את מדיניות החזרת המוצרים בחנות, במקרה שבו רכשתם כרית בלתי מתאימה. נוסף על כך, כדאי לבקש עזרה מהאנשים הסובבים אתכם – קולגות בעבודה, בני משפחה או חברים ישמחו להמליץ לכם על כרית איכותית לשנת לילה טובה.

 

      *  כרית "חלומית"  URIEL ITEM 67 מזרון טוב עדין לא מספיק לשינה נעימה. ה"חלומית" הינה כרית אנטומית מויסקו אלסטית NASCO שמיוצרת בשיטת ההזרקה בתבנית.

         טכניקה זו מאפשרת לייצר כרית בעלת צורה אנטומית ייחודית הנותנת תמיכה אורטופדית אופטימלית 

 • כרית "חלומית" – נותנת תמיכה מושלמת לראש ולחוליות הצוואר בשכיבה על הגב , או על הצד.
 • בכרית " החלומית"  2 גומחות ( חללים ) בדיוק באזור האוזניים כאשר מסתובבים /ישנים על הצד,
 • ותפקיד הגומחות למנוע  לחץ על האוזניים בשכיבה על הצד.
 • כרית קומפורט- הכרית עשויה מחומר ויסקו אלסטי כאשר יש לה שני צדדים אחד גבוה ואחד נמוך ,
 • שמאפשרת התאמת גובה התמיכה . מיועדת לשינה רגועה ונעימה
 • כרית פרפר – כרית זו עשויה מחומר ויסקו אלסטי . היא מומלצת לשכיבה על הבטן.
 • כרית ג'ל אלסקה –כרית זאת עשויה מחומר ויסקו אלסטי ושכבה עליונה של ג'ל לקירור כרית זאת מיועדת לאנשים הסובלים מחום. ומבקשים הרגשת קירור  ( שכבת הגי'ל דורשת פתיחת מיזוג אוויר לפני השימוש ,כך שהגי'ל קולט את האוויר הקר ופולט אותו בהמשך ).

חברכם רכש לאחרונה כרית אורטופידית וגם אתם רוצים אחת כזאת? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ היא החברה המושלמת לקנות בה את הכרית שחלמתם עליה. החברה דואגת לספק ללקוחותיה כרית אורטופדית מומלצת ואיכותית ולהעניק להם את היחס האדיב והמקצועי שהם זכאים לו. לא בטוחים לגבי הכרית? תוכלו לנסות אותה ולהתייעץ בכל עת עם הצוות. בנוסף לכריות, תוכלו לבחור מגוון רחב של מוצרים אחרים כמו מזרונים או מיטות.

כרית אורטופדית מומלצת על פני כרית רגילה

יש אנשים האוהבים לישון על הכרית הפשוטה שלהם אשר קיבלו במתנה ליום ההולדת העשירי, ואחרים מעדיפים לישון ללא כרית. אף על פי כן, כרית אורטופדית יכולה לתרום רבות לחוויית השינה של האדם בכמה דרכים:

 • כרית בריאה – הכרית האורטופדית מותאמת לצורת גופו של האדם, ובכך מונעת ממנו כאבי ראש וכאבי צוואר. גם לאחר שינה ממושכת על כרית זו יכול האדם לקום בבוקר שלו ורענן.
 • שומרת על עמוד השדרה – הכרית מיישרת את אזור הכתפיים ובכך שומרת על עמוד השדרה. משום כך, שינה על כרית זו מומלצת לאנשים הסובלים מעיוותים בעמוד השדרה.
 • כרית מסוגים שונים – ניתן לרכוש כרית אורטופדית במגוון סוגים – כרית המגביהה את אזור הצוואר והראש, כרית נמוכה, כרית קשה יותר לאוהבים לישון על עצמים קשיחים כמו מזרון או כרית רכה לאוהבים לחוש ברכות ובנעימות במהלך השינה.
 • הקלה על סימפטומים – הכרית מסייעת בהקלה על בעיות בריאותיות שונות כדוגמת קשיי נשימה, בעיות במערכת העיכול, חוסר שינה, נחירה או כאבי גב תחתון.

כרית אורטופדית איכותית – כיצד בוחרים ?

כדי לבחור כרית אורטופדית מתאימה חשוב לנסות אותה בחנות, אך מעל לכל יש צורך לרכוש אותה מחברה אמינה ומקצועית המספקת מוצרים כמו מזרונים ומיטות. כמו כן, חשוב לבקש את האישורים הרלוונטיים המעידים כי אכן מדובר בכרית אורטופידית ולוודא את מספר שנות האחריות החלים עליה. מומלץ גם לברר את מדיניות החזרת המוצרים בחנות, במקרה שבו רכשתם כרית בלתי מתאימה. נוסף על כך, כדאי לבקש עזרה מהאנשים הסובבים אתכם – קולגות בעבודה, בני משפחה או חברים ישמחו להמליץ לכם על כרית איכותית לשנת לילה טובה.

כרית אורטופדית לשינה

המוצאים האורתופדיים השונים מקיפים כמעט כל היבט בחיי היום יום שלנו. ואכן, נוכחותן מעניקה לנו את האפשרות לחיים נוחים הרבה יותר. דוגמא לכך היא כרית אורטופדית אשר ניתן למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ. הכרית הייחודית הזו יכולה לתרום רבות לשיפור חוויית השינה של כל אדם ובכך לשמור על בריאות חוליות הצוואר ומניעת כאבים אשר יכולים להעכיר את היום. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום הייצור ואספקת המוצרים האורתופדיים המובילים והאיכותיים ביותר ותשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמתם לצרכים הספציפיים שלכם.

כרית אורטופדית לשינה איכותית, נוחה ובריאה יותר

בעת בחירתה של כרית אורטופדית חשוב יהיה להתייחס לעניין הנוחות אשר היא תוכל לספק בעבורכם בעת השינה. קיימים סוגים שונים של כריות אורטופדיות אשר ניתנות להתאמה לאנשים שונים. הדבר יהיה למעשה תלוי בעיקר בכם ובשגרת השינה שלכם. חשוב להבין כי בחירה בכרית המתאימה ביותר לכם, תהיה זו אשר תשמור על בריאותכם ושלום הגב והצוואר שלכם.

על כן, במידה ואתם נוהגים לישון על הצד, הרי שמומלצת בעבורכם כרית אשר קשה למחצה וגבוהה. כך היא תוכל להבטיח את יישורו של עמוד השדרה שלכם ומניעת היווצרות לחץ על הצוואר. במידה ואתם ישנים לרוב על הגב הרי שכרית נמוכה וקשה יותר תהיה בחירה נכונה בעבורם. ולבסוף, שינה על הבטן תהיה עדיפה בהרבה בשעה שאתם עושים שימוש בכרית רכה ודקה במיוחד.  מעבר לנקודות הללו, חשוב להבין כי קיימים דגשים נוספים אשר יסייעו בהתאמה מדויקת של הכרית לה אתם זקוקים.

URIEL – לשירותכם בכל מצב

חברת אוריאל מג'יק סליפ תשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי שלה אשר יעמוד לרשותכם בכל שאלה וישמח לעזור בהתאמה מדויקת של כרית או אפילו מזרון אשר עונה על הצרכים שלכם. זאת כמובן, תוך לקיחה בחשבון של אופי השינה שלכם והצרכים שלכם. חברתנו שמה דגש רב על הבריאות שלכם ועל כן מעמידה לבחירתכם מגוון מוצרי איכות אשר לבטח יעניקו לכם את שנת הלילה הבריאה והאיכותית מכל. 

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני