מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

כרית אורטופדית

כריות

כריות הן אחד מהחפצים להם אנו מקדישים מעט מידי זמן והתייחסות בעת הרכישה ולאו דווקא מתוך בחירה. אנשים רבים לא מודעים לחשיבות הכרית ותרומתה לאיכות השינה שלנו, ובוחרים כריות למיטה על פי אמות מידה כלליות ולא תמיד רלוונטיות להם. אבל, אם אתם רוצים לשפר את השינה שלכם ולהפוך לערניים יותר, השלב הראשון בו מומלץ להתחיל הוא דווקא בבחירת כריות אורטופדיות איכותיות שישמרו על פלג הגוף העליון שלכם במצב מנוחה מלא גם אם אתם ישנים שנת צהרים קצרה. אנחנו בחברת URIEL מייצרים כריות אורטופדיות אשר מתאימות למבני גוף שונים ומספקות תמיכה מלאה לפלג הגוף העליון לאורך השינה.

בוחרים כריות למנח שינה מושלם

הכרית מהווה מקום המנוחה של הראש לאורך שעות הלילה הרבות. אולם לא ניתן להתעלם מההשפעה שיש למנח הראש על שרירי הצוואר והכתפיים כמו גם על עמוד השדרה כולו. לכן, בבואכם לבחור כריות לראש, מומלץ לחפש כרית שתומכת בכם החל מהמגע עם בסיס הכתף ועד לקודקוד הראש. מעטפת מושלמת שומרת על הצוואר ישר, ומפחיתה את חוסר האיזון שנוצר בעמוד השדרה לאורך הלילה. כמו כן מומלץ לבחור בכרית נושמת אשר מאפשרת לכם לישון מבלי לסבול מחום או קור, ולאפשר זרימת חמצן קבועה לריאות במהלך הלילה. שינה טובה היא פרמטר של השקעה במיטה, מזרון וגם כריות איכותיות לשינה.

שינה טובה מתחילה במנח טוב

בחיים המודרניים הלחוצים שינה טובה חומקת מידיהם של אנשים רבים ומקשה על תפקוד תקין בעבודה והחיים הפרטיים. כדי לשפר את השינה ולשמור על איזון מערכות הגוף, צריך להשקיע גם בהרגלי שינה אך גם בכלי מיטה ובניהם בכריות אורטופדיות איכותיות ששומרות על מנח מושלם לגוף שלכם. כמובן שלכל גוף יש את הדרישות שלו בנוגע לשינה ולכן אתם חייבים לנסות את כריות הראש עד שתמצאו את הכרית המושלמת לכם. אנחנו בחברת URIEL פועלים במלוא המרץ מזה תקופה ארוכה על מנת לייצר את כריות השינה הנוחות ביותר. מוצרי החברה עובדים בקרות איכות קפדניות ומיוצרים מהחומרים החדישים ביותר בעולם השינה על מנת להביא ללקוח מוצר מושלם.

שנת לילה ממוצעת עורכת 7 שעות בהן הגוף ממעט לנוע ואתם ממוקמים על כרית אורטופדית ומזרן איכותי. הכרית האורטופדית היא מוצר חיוני מאוד ביצירת סביבת שינה מועילה לכל אדם ולכן לא ניתן לוותר על רכישתה. כריות אלו מסייעות לכל אדם לשמור על תנוחת השינה הנכונה למבנה הגוף שלנו. הכרית מספקת תמיכה לכל פלג גופו העליון של האדם הישן, החל מקודקוד הראש ועד לשכמות ולזרועות. חברת URIEL מייצרת כריות אורטופדיות מותאמות לכל מבנה גוף אשר מעניקות לכם לילות שינה ערבה ונחוצה לגופכם.

מדוע מומלץ להשתמש בכרית אורטופדית?

באופן כללי היתרונות הבאים לידי ביטוי בעת שימוש בכרית אורטופדית מצוינים לכל אחד ואחר מתאינו. לכרת האורטופדית יש השפעה על כמה תחומי שינה חשובים כמו:

 1. מנח הראש – הראש הוא איבר אשר מכביד על כל עמוד השדרה לאורך שעות עבודה רבות. בעת המנוחה הלילית מנח הראש מאפשר לכתפיים ולשכמות רגיעה, ובמקביל מונע התכווצות של שרירים בצוואר.
 2. לחץ על חוליות הצוואר – שינה בתנוחות אשר מעקמות את פלג הגוף העליון משפיעה באופן ישי על הצוואר ויכולה ליצור כאבים בחוליות ובשרירים. אותם הכאבים ילוו אתכם לאורך כל שעות היממה ויהפכו למטרד קבוע.
 3. תמיכה לכתפיים – הכתפיים נושאות משקל רב וחייבות לבל מנוחה נכונה. כרית אורטופדית תומכת בחלק העליון של הכתף ושומרת על יציבות גם במהלך הלילה.

שיטה טובה מתחילה בכרית טובה

כמעט שליש מחיינו מועבר בשינה כמעט סטטית במיטה. שעות השינה הרבות הללו יכולות להיות מועילות לתפקיד היום יומי בדיוק כמו שהן יכולות להיות מזיקות. הכול תלוי במנח השינה בו אתם רגילים לישון. השקעה בכרית המיוצרת מחומרים איכותיים כמו קצף זיכרון ומצורה ארגונומית מאפשרת לכם להתחיל כל לילה במנח נכון לראש, לצוואר ולכתפיים שלכם. זהו בצעם הצעד הראשון לקראת שינה מועילה יותר. אנחנו בחברת URIEL חושבים בדיוק על הפרטים הללו כאשר אנו מייצרים את הכרית האורטופדית שלנו. הכרית מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידים, תוך מחשבה על כל הצרכים הבסיסים של גוף האדם במהלך שנת הלילה.

כרית אורטופדית – מדוע כדאי להעדיף אותה על פני הכרית הרגילה

יש אנשים האוהבים לישון על הכרית הפשוטה שלהם אשר קיבלו במתנה ליום ההולדת העשירי, ואחרים מעדיפים לישון ללא כרית. אף על פי כן, שינה על כרית אורטופדית יכולה לתרום רבות לחוויית השינה של האדם.

איך בוחרים כרית אורטופדית נכונה?

כדי לבחור כרית אורטופדית מתאימה חשוב לנסות אותה בחנות כלומר לשכב עליה מס דקות , אך מעל לכל יש צורך לרכוש אותה מחברה אמינה ומקצועית המספקת מוצרים כמו מזרונים ומיטות. ולוודא את מספר שנות האחריות חלים עליה. מומלץ גם לברר את מדיניות החזרת המוצרים בחנות, במקרה שבו רכשתם כרית בלתי מתאימה. נוסף על כך, כדאי לבקש עזרה מהאנשים הסובבים אתכם – קולגות בעבודה, בני משפחה או חברים ישמחו להמליץ לכם על כרית איכותית לשנת לילה טובה.

כרית "חלומית" URIEL ITEM 67 מזרון טוב עדין לא מספיק לשינה נעימה. ה"חלומית" הינה כרית אנטומית מויסקו אלסטית NASCO שמיוצרת בשיטת ההזרקה בתבנית.

טכניקה זו מאפשרת לייצר כרית בעלת צורה אנטומית ייחודית הנותנת תמיכה אורטופדית אופטימלית

 • כרית "חלומית" – נותנת תמיכה מושלמת לראש ולחוליות הצוואר בשכיבה על הגב , או על הצד.
 • בכרית "החלומית" 2 גומחות (חללים) בדיוק באזור האוזניים כאשר מסתובבים /ישנים על הצד, ותפקיד הגומחות למנוע לחץ על האוזניים בשכיבה על הצד.
 • כרית קומפורט – הכרית עשויה מחומר ויסקו אלסטי כאשר יש לה שני צדדים אחד גבוה ואחד נמוך , שמאפשרת התאמת גובה התמיכה. מיועדת לשינה רגועה ונעימה.
 • כרית פרפר – כרית זו עשויה מחומר ויסקו אלסטי . היא מומלצת לשכיבה על הבטן.
 • כרית ג'ל אלסקה – כרית זאת עשויה מחומר ויסקו אלסטי ושכבה עליונה של ג'ל לקירור כרית זאת מיועדת לאנשים הסובלים מחום. ומבקשים הרגשת קירור (שכבת הגי'ל דורשת פתיחת מיזוג אוויר לפני השימוש ,כך שהגי'ל קולט את האוויר הקר ופולט אותו בהמשך).

חברכם רכש לאחרונה כרית אורטופידית וגם אתם רוצים אחת כזאת? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ היא החברה המושלמת לקנות בה את הכרית שחלמתם עליה. החברה דואגת לספק ללקוחותיה כרית אורטופדית מומלצת ואיכותית ולהעניק להם את היחס האדיב והמקצועי שהם זכאים לו. לא בטוחים לגבי הכרית? תוכלו לנסות אותה ולהתייעץ בכל עת עם הצוות. בנוסף לכריות, תוכלו לבחור מגוון רחב של מוצרים אחרים כמו מזרונים או מיטות.

כרית אורטופדית מומלצת על פני כרית רגילה

יש אנשים האוהבים לישון על הכרית הפשוטה שלהם אשר קיבלו במתנה ליום ההולדת העשירי, ואחרים מעדיפים לישון ללא כרית. אף על פי כן, כרית אורטופדית יכולה לתרום רבות לחוויית השינה של האדם בכמה דרכים:

 • כרית בריאה – הכרית האורטופדית מותאמת לצורת גופו של האדם, ובכך מונעת ממנו כאבי ראש וכאבי צוואר. גם לאחר שינה ממושכת על כרית זו יכול האדם לקום בבוקר שלו ורענן.
 • שומרת על עמוד השדרה – הכרית מיישרת את אזור הכתפיים ובכך שומרת על עמוד השדרה. משום כך, שינה על כרית זו מומלצת לאנשים הסובלים מעיוותים בעמוד השדרה.
 • כרית מסוגים שונים – ניתן לרכוש כרית אורטופדית במגוון סוגים – כרית המגביהה את אזור הצוואר והראש, כרית נמוכה, כרית קשה יותר לאוהבים לישון על עצמים קשיחים כמו מזרון או כרית רכה לאוהבים לחוש ברכות ובנעימות במהלך השינה.
 • הקלה על סימפטומים – הכרית מסייעת בהקלה על בעיות בריאותיות שונות כדוגמת קשיי נשימה, בעיות במערכת העיכול, חוסר שינה, נחירה או כאבי גב תחתון.

כרית אורטופדית איכותית – כיצד בוחרים?

כדי לבחור כרית אורטופדית מתאימה, חשוב לנסות אותה בחנות, אך מעל לכל יש צורך לרכוש אותה מחברה אמינה ומקצועית המספקת מוצרים כמו מזרונים ומיטות. כמו כן, חשוב לבקש את האישורים הרלוונטיים המעידים כי אכן מדובר בכרית אורטופידית ולוודא את מספר שנות האחריות החלים עליה. מומלץ גם לברר את מדיניות החזרת המוצרים בחנות, במקרה שבו רכשתם כרית בלתי מתאימה. נוסף על כך, כדאי לבקש עזרה מהאנשים הסובבים אתכם – קולגות בעבודה, בני משפחה או חברים ישמחו להמליץ לכם על כרית איכותית לשנת לילה טובה.

כרית אורטופדית לשינה

המוצאים האורתופדיים השונים מקיפים כמעט כל היבט בחיי היום יום שלנו. ואכן, נוכחותן מעניקה לנו את האפשרות לחיים נוחים הרבה יותר. דוגמא לכך היא כרית אורטופדית אשר ניתן למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ. הכרית הייחודית הזו יכולה לתרום רבות לשיפור חוויית השינה של כל אדם ובכך לשמור על בריאות חוליות הצוואר ומניעת כאבים אשר יכולים להעכיר את היום. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום הייצור ואספקת המוצרים האורתופדיים המובילים והאיכותיים ביותר ותשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמתם לצרכים הספציפיים שלכם.

כרית אורטופדית לשינה איכותית, נוחה ובריאה יותר

בעת בחירתה של כרית אורטופדית חשוב יהיה להתייחס לעניין הנוחות אשר היא תוכל לספק בעבורכם בעת השינה. קיימים סוגים שונים של כריות אורטופדיות אשר ניתנות להתאמה לאנשים שונים. הדבר יהיה למעשה תלוי בעיקר בכם ובשגרת השינה שלכם. חשוב להבין כי בחירה בכרית המתאימה ביותר לכם, תהיה זו אשר תשמור על בריאותכם ושלום הגב והצוואר שלכם.

על כן, במידה ואתם נוהגים לישון על הצד, הרי שמומלצת בעבורכם כרית אשר קשה למחצה וגבוהה. כך היא תוכל להבטיח את יישורו של עמוד השדרה שלכם ומניעת היווצרות לחץ על הצוואר. במידה ואתם ישנים לרוב על הגב, הרי שכרית נמוכה וקשה יותר תהיה בחירה נכונה בעבורם. ולבסוף, שינה על הבטן תהיה עדיפה בהרבה בשעה שאתם עושים שימוש בכרית רכה ודקה במיוחד. מעבר לנקודות הללו, חשוב להבין כי קיימים דגשים נוספים אשר יסייעו בהתאמה מדויקת של הכרית לה אתם זקוקים.

URIEL – לשירותכם בכל מצב

חברת אוריאל מג'יק סליפ תשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי שלה אשר יעמוד לרשותכם בכל שאלה וישמח לעזור בהתאמה מדויקת של כרית או אפילו מזרון אשר עונה על הצרכים שלכם. זאת כמובן, תוך לקיחה בחשבון של אופי השינה שלכם והצרכים שלכם. חברתנו שמה דגש רב על הבריאות שלכם ועל כן מעמידה לבחירתכם מגוון מוצרי איכות אשר לבטח יעניקו לכם את שנת הלילה הבריאה והאיכותית מכל.

מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם