מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

דום נשימה

ישנם אנשים הסובלים מתופעה של דום נשימה במהלך הלילה, שהיא מצב של הפסקת נשימה לפרקים קצרים. תופעה זו מתבטאת בנחירות המפריעות לשנת הסובבים כמו גם בעייפות ובחוסר ריכוז במהלך היום. חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ באה לסייע ללקוחותיה להקל על התסמינים ומציעה מוצרי שינה איכותיים. לרשותכם עומד צוות מנוסה ומקצועי אשר ישמח לסייע לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר.

דום נשימה – מה אפשר לעשות כנגד זה

כשיש בעיה רפואית חשוב, כמובן, לפנות לרופא המשפחה. אך עד שאתם מחכים לתוך, כדאי לשפר במעט את איכות השינה שלכם באמצעות כמה כלי מיטה איכותיים:

  • כרית אורטופידית – זוהי כרית מיוחדת התומכת באזור הראש והכתפיים ומגביהה אותם. בדרך זו, היא מאפשרת לסובל מתסמין דום הנשימה שינה טובה ורצופה ומקילה על התסמינים. נוסף על כך, כריות אלו מסייעות בשמירה על עמוד השדרה וניתן להשיג אותה בסוגים שונים – כריות קטנות וגדולות, רכות יותר ורכות פחות.
  • מזרון אורטופדי – מזרונים כמו ויסקו או לטקס. מזרונים אלה עשויים מחומרים אלסטיים אשר בזכותם יש להם את היכולת להתאים לצורת הגוף של האדם. המזרונים יכולים לסייע לא רק לסובלים מבעיית דום נשימה, אלא גם לאנשים אשר יש להם כאבי צוואר וגב או לאנשים הסובלים מחוסר שינה.
  • מיטות מתכווננות זוהי מיטה אשר ניתן לכוון אותה בהתאם לצורך. כך שהסובלים מדום נשימה יכולים להגביה את החלק העליון ולאפשר לריאותיהם לקלוט אוויר בדרך טובה יותר. המיטה מתאימה גם לכל מי שאוהב לשחק במחשב הנייד שלו בזמן שהוא שרוי במיטה לאחר יום עבודה עמוס, או לאנשים הסובלים מכאבי רגליים, שכן ניתן לייצב את החלק התחתון של המיטה כך שהרגליים יהיו מוצבות מעל לגוף.

כיצד מטפלים בדום נשימה

ניתן לטפל בתופעה של דום נשימה בשתי דרכים עיקריות – מכשיר CPAP וניתוח. מכשיר ה-CPAP מרים אוויר באופן תמידי במהלך השינה של המטופל, שומר על לחץ אוויר גבוה יותר בהשוואה לסביבה ומונע מדום הנשימה להיווצר. הניתוח מתבצע בלית ברירה, כאשר שיטת ה-CPAP אינה פועלת. במהלך הניתוח מגדילים הרופאים את דרכי הנשימה המצויים בגרון ובאף ומאפשרים לאוויר להיכנס אל הגוף בחופשיות רבה יותר.

מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם