מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מהו מזרון ויסקו ג'ל?

  קשה מאוד להפריז בחשיבות של השינה עבורנו. כל מה שנכתוב ונתאר על חשיבות השינה כנראה לא יכלול את כל היתרונות שישנם בהקפדה על שינה איכותית וארוכה. עם זאת, ולמרות שרוב בני האדם מודעים לחשיבות של השינה לאדם, הם לא משקיעים יותר מדי מחשבה כיצד אפשר לייעל ולשפר את השינה שלהם. אפשר לזקוף את זה אולי לחוסר המודעות לגבי האפשריות לייעל את השינה, אך בכל מקרה מדובר במשהו חשוב שכל אחד יכול לעשות אותו. איכות השינה נקבעת על פי פרמטרים רבים שלא את כולם נוכל למנות כאן, אך אחד מהם הוא שינה על גבי מזרון איכותי ונוח כמו מזרון ויסקו ג'ל.

  מהו מזרון ויסקו ג'ל?

  אולי תופתעו לשמוע שאת המזרון המכונה מזרון ויסקו פיתחה סוכנות החלל של ארצות הברית NASA. לא, היא לא פיתחה אותו כדי שלכם יהיה יותר נח לישון, אלא בכדי לדאוג לאסטרונאוטים אותם היא שולחת אל החלל החיצון. הפיתוח המוצלח כלל שימוש בחומר המכונה קצף זיכרון (ויסקו) אשר זוכר את מבנה הגוף כאשר הוא מתחמם, וכך מאפשר שינה מותאמת לגוף שלנו. הפיתוח המוצלח זכה לשכלולים רבים ותחילה מיהרו לאמץ אותו בבתי החולים ברחבי העולם בכדי להגן על חולים אשר נאלצים לשכב במשך ימים רבים במיטה, מה שיוצר אצלם פצעי לחץ לא נעימים. בהמשך לאחר התאמות החלו לייצר את המזרון גם עבור השוק הפרטי, והוא הפך להיות אחד המזרונים הנמכרים ביותר ברחבי העולם.

   

  מה היתרונות של מזרון ויסקו ג'ל?

  מזרון ויסקו ג'ל מספק תמיכה אופטימלית למי שיושן עליו ולכן הוא מומלץ מאוד לסובלים מבעיות כמו כאבי גב, כאבים בצוואר, וכן כאבים בעמוד השדרה. הוא נחשב כמזרון מתאים מאוד לקשישים אך אין ספק שגם אנשים צעירים יותר יוכלו באמצעותו לשפר מאוד את איכות השינה שלהם. בנוסף, העובדה שהוא מקבל את מבנה הגוף גורמת לכך שהוא נחשב למזרון נוח במיוחד, אם כי ישנם אנשים אשר החום שנוצר מהמזרון מפריע להם, וכן אנשים הסובלים מאלרגיות, להם יתאים יותר מזרון אחר כמו מזרון לקטס.

  מחפשים מזרון טוב?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם