מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מהו מזרון נסקו?

  מזרן נסקו

  מי מאתנו לא יודע שהשכבה של ילדים היא משימה בלתי אפשרית. בעוד אנחנו כבר עייפים מעמל היום, נדמה שלילדים לעולם לא נגמר הכוח והם יעשו הכול בשביל לדחות את רוע הגזירה הקוראת להם ללכת למיטה ולישון. מה דעתכם אם היה לכם מזרון מיוחד אשר יהיה כל כך נוח שמי ששוכב עליו מרגיש ממש כאילו הוא מרחף על ענן? אין ספק כי מדובר על פתרון שיכול לגרום אפילו לילדים סרבני שינה לרצות ללכת לשכב במיטה ולישון. אז אנחנו שמחים לספר לכם כי יש דבר כזה – מזרון נסקו, אז אם לא שמעתם עליו עד היום, כדאי שתקראו את המאמר הזה עד הסוף.

   

  מזרון נסקו הוא מזרון אורתופדי נוח במיוחד אשר מתאים את עצמו בצורה מושלמת לגוף האדם השוכב עליו ממש כאילו מדובר בפלסטלינה. מדובר על מזרון שהשכבה העליונה שלו עשויה מחומר ויסקו אלסטי במיוחד המיובא מחו"ל המכונה נסקו. מדובר על שכבה של 7-8 ס"מ אשר מעניקה תמיכה אופטימלית לעמוד השדרה ולכל שאר חלקי הגוף, מה שהופך אותו למזרון בריא במיוחד, ולא פחות חשוב – נוח מאוד וכזה שכיף מאוד לשכב עליו.

  מהו מזרון נסקו?

  מהו בכלל ויסקו?

  חומר הויסקו הוא חומר אשר יוצר על ידי סוכנות החלל האמריקנית NASA שפיתחה אותו עבור האסטרונאוטים אותם היא שלחה לחלל. לאט לאט הוא הפך להיות פופולרי מאוד גם בקרב השוק הפרטי, וכן בבתי חולים בהם נאלצים לשכב חולים במשך זמן רב ועלולים להיווצר פצע לחץ. גם היום נהוג להשתמש בויסקו אלסטי עבור מושבי הטייסים במטוסים רבים, וכן בכריות של מושבי כסאות גלגלים.

   

  למי מומלץ לרכוש מזרון נסקו?

  מזרון נסקו הוא כנראה המזרון המתאים ביותר עבור אנשים שסובלים מכאבי גב, או שסבלו בעבר ומפחדים שהכאבים יחזרו. הוא מיוצר עם 6 אזורי נוחות אשר מותאמים עבור שכיבה נוחה לאורך זמן. אמנם, מזרון נסקו נחשב למזרון נוח במיוחד אשר גם אנשים שלא סובלים מכאבים מיוחדים בוחרים בו בשביל לשפר את איכות השינה שלהם, וכאמור בשביל לשכנע את הילדים שלהם ללכת ולישון.

  מחפשים מזרון טוב?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם