מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

ראש פחוס

ישנם תינוקות הנולדים עם ראש פחוס אשר עלול בסופו של דבר להוביל לבעיות בריאות. חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ פועלת כדי לעזור להורים הצעירים להתגבר על הבעיה, ולכן היא מציעה מזרונים איכותיים המותאמים לתינוקות. מעבר לכך, ניתן למצוא בחברה מוצרים המיועדים לילדים גדולים יותר וגם למבוגרים הכוללים מזרונים אורטופדיים (ויסקו או לטקס), מיטות מעוצבות ומתכווננות או כריות אורטופדיות.

להקל על תינוק שנולד עם ראש פחוס

במרבית המקרים, תסמונת הראש הפחוס עוברת עם הזמן, ברגע שהתינוק מתחיל לזחול ולנוע. ובינתיים ניתן להקל על התמודדותו עם התופעה בעזרת ביצוע הפעולות הבאות:

  • להניח על הבטן – אם מניחים את התינוק על הבטן, מורידים ממנו את הלחץ על הגולגולת. ניתן להקל על התינוק באמצעות בחירת המזרון המתאים. מזרון המותאם לתינוקות הוא מזרון איכותי אשר סופג נוזלים בצורה יעילה ומפחית את רמת הפחמן הדו חמצני כאשר התינוק נושם לתוכו. חשוב, כמובן, להשגיח על התינוק ולהשכיב אותו כך בעודו נמצא במצב של ערות. ישנם תינוקות שלא אוהבים את התנוחה הזו, אך כדאי להרגיל אותם להישאר כך זמן רב ככל הניתן.
  • לישון על הצד – מומלץ להרגיל את התינוק לישון על הצד. כדי למנוע משקיעת פניו של התינוק בתוך המזרון, כדאי לרכוש מזרון ברמת קשיחות בינונית אשר תספק לו גם את הרכות והגמישות שלה הוא זקוק בגיל כה צעיר.
  • החזקת התינוק – כאשר מחזיקים את התינוק על הידיים יש צורך להקפיד על כך שהראש הפחוס לא יהיה מופנה כנגד גופו של המבוגר המחזיק אותו. כך יפחת הלחץ על הגולגולת.

תופעה שעוברת מעצמה

כאמור, תופעת ראש פחוס בתינוקות עוברת לעתים קרובות בעצמה, ובמקרים נדירים בלבד נדרשת התערבות כירורגית. אך עד שהבעיה תעבור ובעוד התינוק הרך מתפתח, יש צורך לספק לו תנאי שינה טובים הכוללים רכישת מיטה אורטופדית ומזרון לתינוקות. בשלב כה צעיר כשגופו של התינוק מתפתח, יש צורך בפריטי שינה מתאימים אשר ימנעו תופעות בעייתיות כמו עמוד שדרה מעוות. כאשר בוחרים את המזרון המתאים, מומלץ לבצע כמה בדיקות כדי לבדוק את עמידותו. למשל – לשפוך עליו מעט מים ולבדוק אם הם נספגים.

מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם