מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

מיטה זוגית

מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

מיטה מתכווננת

בסוף כל יום כאשר אנחנו מותשים מעשייה, אין דבר יותר מנחם וחיוני לגוף שלנו ממיטות איכותיות שמאפשרות שינה רציפה וקלה. בעולם השינה המיטה היא מצרך יסוד שמאפשר לנו לשחרר את כל לחצי היום ולעבור למצב תודעתי אחר. בשנים האחרונות הציבור נחפש יותר ויותר לחשיבות של שינה תקינה ולהשפעתה על הפעולות הפשוטות שאני מבצעים לאורך שעות היממה. כמו כל פעולה גופנית אחרת, השינה מושפעת מגורמים חיצוניים רבים ובהם גם איכות המזרן והמיטה בה אנו שוכנים לאורך הלילה. לכן, אנו בחברת URIEL משקיעים את מיטב המוחות שלנו ומייצרים מזה העשור האחרון מיטות איכות מחומרים מתקדמים מאוד, ומאפשרים לכל לקוח לישון בנוחות מיטבית.

מיטות זוגיות במבצע

השקעה במזרן היא השקעה לטווח ארוך. לא מחליפין מזרן כל שנה ולכן חשוב לתת את הדעת על הצרכים של הגוף כיום וגם בעתיד. חברת URIEL מייצרת מיטות איכות נוחות במיוחד ומספקת לכל לקוח חוויית שינה מושלמת. מיטות ומזרני החברה מיוצרים מחומרים מותאמים לשינה אשר עברו בדיקות איכות קפדניות.

בוחרים מיטות לחדר השינה – איך עושים את זה נכון?

בבואכם לבחור את המיטה החדשה לחדר השינה שלכם, אתם רוצים לשים לב לפרטים הקטנים שיעזרו לכם לישון טוב יותר בשנים הקרובות. במהלך החיפושים השקיעו את תשומת הלב שלכם בעיקר ב:

 1. גודל – מרבית המזרנים מסופקים לצרכן בגדלים סטנדרטיים. לקוחות גבוהים במיוחד צריכים להתחשב במבנה הגוף שלם ולהתאים את אורך המזרן לגופם. שינה טובה היא שינה שמאפשרת לגוף להתפרס ולהתמתח ללא מגבלת מקום.
 2. קשיחות – קשיחות המזן היא עניין אישי מאוד. יש לקוחות שלא יכולים לישון על מזרנים קשים ויש כאלה שבדיוק להפך. החיפוש של מזרן חייב להיות חיפוש אישי שלכם ואתם לא יכולים לתת לאף אדם אחר להחליט בשבילכם מהו המזרן הנוח ביותר.
 3. עמידות – המזרונים אמורים לשרת אתכם בצורה נאמנה ונוחה במיוחד למשך שנים ארוכות. כך שחשוב יהיה להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה במזרון איכותי אשר לא ייכנע לאחר תקופה קצרה. וודאו כי אתם מקבלים אחריות על המזרון אשר יבטיח כי גם במידה ומשתבש דבר מה, ניתן יהיה לטפל בו במהירות ובמקצועיות.

מיטות זוגיות

מיטה זוגית האלמנט החשוב ביותר שממוקם בכל חדר שינה זוגי, לא רק ברמה העיצובית אלא גם ברמת השימוש היומיומי. לכן, זוגות רבים משקיעים זמן ומשאבים בחיפוש אחר המיטה הזוגית הטובה ביותר שהם יכולים למצוא לעצמם. ההשקעה הכספית במיטה ובמזרון היא גדולה ביחס להשקעות אחרות ואתם רוצים לבחור נכון את המיטה שתלווה אותכם בשנים הקרובות ותשמור על הגב שלכם במצב בריאותי טוב. אבל כדי לעשות זאת, חשוב להתייחס לכמה פרמטרים בתהליך החיפושים. חברת URIEL מייצרת ומשווקת מיטות זוגיות איכותיות המתאימות לכל חדר שינה ולכל זוג.

מיטה זוגית עם מזרון

חדר השינה הוא חדר לשניים ולכן הוא צריך להתאים באותה מידה לשני בני הזוג. הגיעו לעמק השווה על מנת לאפשר לשני בני הזוג שינה ערבה ונוחה לאורך שנים. חברת URIEL מייצרת ומשווקת חדרי שינה ובניהם מיטה זוגית לכל הכוח על פי דרישה ובהתאמה מלאה לצרכים שונים. אנו שמים לנגד עינינו את נוחות הלקוחות ושואפים תמיד לשיפור המוצרים.

איך לבחור מיטה זוגית?

בבואכם לבחור מיטה זוגית, מומלץ לשים לב לכמה פרטים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון:

 1. גודל – התאימו את גודל המיטה לחלל החדר, כמו גם לגובה של בני הזוג. אתם רוצים לישון בנוחות ולאפשר לגוף להתפרס על כל המיטה גם אם אתם ישנים ביחד. לכן הגודל הוא פרמטר חשוב מאוד שלא ניתן להתעלם ממנו.
 2. עיצוב – עיצוב מיטה הוא החלק הכיפי בתהליך הבחירה והוא מאפשר לכם להשתולל עם הדמיון. חדר השינה הוא חדר פרטי ואתם רוצים שהוא ירגיש הכי אינטימי שיש. בחירת העיצוב נתונה בידיכם ואין גבול לדמיון.
 3. נוחות – מזרן למיטה חייב להיות מזרן שירגיש לכם רך כמו ענן. אתם מבלים שעות רבות במיטה ואתם לא רוצים לקום כל בוקר עם צוואר תפוס או עם כאבי גב.
 4. יציבות – כאשר ישנים בשניים מזרון המיטה חייב להישאר יציב גם אם אחד מבני הזוג זז במהלך השינה. לכן חשוב לבחור בקפיצים עמידים וחזקים שיספגו כל תנועה במיטה ויאפשרו לכם לישון בשקט.

מיטה זוגית מתכווננת

אין כמו להתפרש לרוחבה של מיטה זוגית בסוף יום עבודה או במהלך סופי השבוע, כשאין צורך לקום מוקדם בבוקר. בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ מאמינים בשינה בריאה ויודעים שמיטה איכותית אינה נגמרת במזרן עצמו. מיטה איכותית משלבת בתוכה אלמנטים רבים על מנת שתוכלו ליהנות באמת משינה שקטה ושלווה. מעבר לכך, באוריאל תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי מיטה אחרים כדוגמת מזרונים אורטופדיים, מזרונים המתאימים לתינוקות וכריות לשינה ערבה וטובה.

מיטה זוגית במבצע אצל אוריאל מג'יק סליפ

המיטה היא נוחות, כיף, יופי וגם סטייל. כיום, מיטה זוגית היא כבר חלק אינטגרלי מהעיצוב של חדר השינה. אם פעם היו קונים בסיס מיטה וזורקים עליו מזרן, כיום כמעט כולם בוחרים במיטה מסוג זה ואף מעוצבת על מנת לחוות את ההרגשה ולא רק שינה נעימה או נוחה. אנו רוצים להתפנק וטוב שכך, אולם טוב יהיה שנעשה זאת בחכמה ונבחר מיטה ראויה לנו מכל הבחינות. אנשים רבים טועים בבחירתם ורוכשים מיטה מעוצבת אשר לא מתאימה להם כלל, ואז מטרות היופי והנוחות שרצו להשיג יורדות לטמיון.

איך בוחרים מיטה זוגית?

 • שטח החדר – מיטה זוגית היא פרט שתופס מקום וקיימת בגדלים שונים ולכן יש לחשב את שטח החדר ולרכוש מיטה המתאימה למידות החדר. כמו כן, מומלץ לוודא שתוכלו לנוע בחופשיות בתוך החדר.
 • עיצוב המיטה – רצוי לשלב את המיטה עם העיצוב בחדר. אם שאר רהיטי החדר שלכם עשויים מעץ, רצוי כי גם ראש המיטה ובסיסה יהיו עשויים מעץ ולא מתכת. שאם לא כן, ייווצר ניגוד בין העץ למתכת וההרגשה שרציתם להשיג אותה למשל אווירה כפרית – לא תושג.
 • המזרון – בבואכם לרכוש מיטה, מומלץ לנסות לשבת ואף לשכב על מספר מזרנים בחנות כדי לוודא שאכן נוח לכם גם בישיבה וגם בשכיבה. כדאי לבחור מזרון איכותי העשוי מחומרים גמישים, מזרון המתאים את עצמו לגוף האדם.
 • התאמה לגופכם – מיטה טובה צריכה להכיל את גופכם ברמת נוחות מרבית, בהתאם לגובה שלכם. עליכם גם לוודא שאם אחד מכם ישן מדי פעם [או תמיד] באלכסון, המיטה הזוגית תאפשר לכם מספיק מקום לעשות זאת.

מיטה זוגית עם מזרון איכותי

הוספה של מיטה זוגית איכותית ומעוצבת תהיה ללא ספק הצעד הנכון לשדרוג עיצובו של חדר השינה כמו גם השינה עצמה. כל אדם יודע כי שינה איכותית ונינוחה תהיה זו אשר תעניק את כל הכוחות להתמודדות עם היום הבא ותמנע את כאבי הגב או הצוואר. אך אין סיבה להמשיך ורק לחלום על המיטה המושלמת. בחירה בשירותיה של חברת אוריאל מג'יק סליפ תעניק לכם את האפשרות ליהנות ממיטה נוחה ומרווחת אשר תבטיח שינה רגועה ובריאה יותר.

מבטיחים את השינה האיכותית מכל עם מיטה זוגית מבית URIEL

לרשותכם, עומדת חברת אוריאל מג'יק סליפ, אשר נוסדה לפני כחמישה עשורים ועד היום מקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר לצד המוצרים האיכותיים מכל. זאת בין אם אתם זקוקים למיטה, מזרון לעצמכם או לתינוק או אפילו כריות איכותיות אשר יבטיחו את כל התמיכה הנחוצה לכם מידי לילה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום והצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם בכל.

כך נבצע בחירה מוצלחת של מיטה זוגית

אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל בית הוא המיטה. היא זו אשר תשרת אותנו נאמנה בכל לילה ותעניק לנו שינה איכותית ונינוחה במשך שנים ארוכות. כך שעל מנת לבצע את הבחירה הנכונה יהיה עליכם להתייחס למספר תכונות חשובות של המיטה אשר יבטיחו את איכותה.

 • נוחות – הנקודה החשובה ביותר חייבת להיות בחירתה של מיטה אשר נוחה לכם ותוכל להבטיח את התמיכה הנחוצה לכל חלקי גופכם ובכך להעניק לכם לילה נינוח ורגוע.
 • עיצוב – מיטה זוגית הינה הפרטים המרכזי בעיצובו של חדר השינה שלכם. על כן מומלץ יהיה לבחון גם מיטות מעוצבות אשר ישלימו את המראה של החדש ויאפשרו את היווצרותה של האווירה המבוקשת עליכם במקום.
 • בחירה בחברה מקצועית – חשוב יהיה לוודא כי אתם רוכשים את המיטה החדשה שלכם בחברה מקצועית ואמינה אשר תוכל לעמוד לשירותם ולסייע במידת הצורך בכל מובן, בין אם בהמלצה אודות המיטה המתאימה לכם ביותר או בעת טיפול בבעיות שונות אשר מוגנות באחריות על המיטה.

מיטות מעוצבות

כמו כל אספקט בעיצוב פנים גם בחדר השינה יש חשיבות להוספת פריטים מיוחדים כמו ארונות ומיטות מעוצבות. העיצוב הוא הדרך של כל אחד ואחת מאיתנו להביע את הסגנון האישי בחללי הפנים בהם אנו מבלים את מרבים הרגעים היפים של החיים. לצד העיצוב, והעיצוב הוא בהחלט חשוב, התאמה של מיטה לחדר השינה חייבת להיות התאמה על פי פרמטרים של נוחות ואיכות המזרונים. בסופו של היום אנחנו משתמשים במיטת חדר השינה על מנת לישון בנוחות ולאגור אנרגיה לקראת היום הבא עלינו לטובה. חברת URIEL מייצרת ומשווקת מזרני איכות לשינה מעולה בכל תנוחה שתבחרו עם תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף.

מיטות מעוצבות במבצע

מיטות מעוצבות מעניקות לאנשים רבים את האפשרות להוסיף לחייהם את הנוחות לצד העיצוב המרשים ביותר. זו תוכל להיות ללא ספק האמירה העיצובית המיוחדת מכל אשר ניתן להוסיף אל חדר השינה. את המיטות המיוחדות והמרשימות מכל, ניתן יהיה למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ. חברתנו פעילה מזה כ – 50 שנה, ובכל יום מחדש מקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר לצד המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר אשר לבטח ישפרו את חוויית השינה שלכם ושל ילדיכם האהובים.

מיטות מעוצבות – מגע אישי לחדר השינה

בבואכם לבחור מיטות מעוצבות לחדר השינה שלכם, ישנם פרמטרים רבים עליהם חשוב לתת את הדעת:

 1. גודל – התאימו את מסגרות המיטה לחלל החדר. המיטה מהווה את האובייקט המרכזי בכל חלל ולכן התאמה מושלמת לגודל החדר היא חשובה גם לעיצוב אך גם לנוחות השהייה שלכם בחדר.
 2. יכולת נשיאת משקל – בסיס המיטה כמו גם המזרון עצמו חייבים להיות חזרים ויציבים על מנת לשאת את משקל גופכם לאורך שעות השינה הרבות ולמשך שנים ארוכות של שימוש במיטה.
 3. אחסון – במידה וחלל החדר הוא מצומצם ניתן להשתמש בבסיס המיטה כמקום אחסון נוסף. אולם, חשוב לתכנן זאת מראש כדי לבחור מיטות מעוצבות שכוללות מגירות.
 4. התאמת צבעים – אווירה בחלל חדר השינה היא חשובה. יצירת חדר מזמין נובעת גם משילובי הצבעים שבין כל הרהיטים האחרים בחלל.

מיטות זוגיות מעוצבות

עיצוב הוא פרמטר חשוב מאוד לכל בית ולכל חדר. אבל דווקא בתחום המיטות המעוצבות יש לתת תשומת לב גדולה יותר לאיכות המוצר אותו את רוכשים. מיטה איכותית ועמידה, המורכבת מחומרים אלסטיים ואורטופדיים שומרת על הגוף שלכם לטווח האורך ומסייעת לכם לישון שנת לילה ערבה. חברת URIEL מייצרת ומשווקת מיטות ומזרני איכות אשר מאפשרים לכל אדם למצוא את התנוחה הנוחה ביותר לשינה ולקבל תמיכה לגב, לצוואר ולגפיים בכל לילה מחדש.

החלטתם שאתם רוצים מיטה מעוצבת? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ יכוון אתכם למיטה המעוצבת שאתם רוצים עבורכם או עבור הילדים שלכם. המיטות המעוצבות של אוריאל הן מיטות מעוצבות נוחות במיוחד שתאפשרנה לכם לצנוח אליהן בסוף יום העבודה הארוך וליהנות מכל רגע. אם אתם משקיעים זמן וכסף ברכישת מיטה מעוצבת, כדאי שתכירו את סוגי המיטות השונים.

כיצד יכולות מיטות מעוצבות לתרום לאיכות החיים?

במהלך השנים תחום עיצוב חדרי השינה והמיטות התפתח עד לכדי כך שכיום אנו יכולים לבחור כיצד תיראה המיטה שלנו. מיטות טובות מעניקות לבית אווירה נעימה. אלה כמה יתרונות למיטות המעוצבות:

 • טובות יותר לבריאות – מיטות ייחודיות כדוגמת מיטות מתכווננות יכולות לתרום לבריאותנו. מדובר במיטות שניתן לכוון לפי רצונותינו והדרישות הבריאותיות מצד הרופאים. כך למשל, ניתן להרים את החלק העליון של המיטה במקרים של כאבי גב תחתון או דום נשימה, או להרים את החלק התחתון במקרה שבו סובל המטופל מכאבי רגליים.
 • תורמות למראה הבית – מיטות מעוצבות תורמות למראה כללי של הבית, אך כדי ליצור את ההרמוניה המושלמת בין המיטה, השטיח והווילונות מומלץ לפנות למעצב פנים מקצועי.
 • לנסות משהו חדש – המיטה המעוצבת מאפשרת לכל אדם לפרוץ את הגבולות ולנסות ולישון על מיטה חדשה ומקורית שבה הוא לא התנסה מקודם.

מיטות מעוצבות בודקים לפני שרוכשים?

יש לחשב את שטח החדר על מנת שהמיטה לא תכסה את רוב החדר, כלומר, עלינו לבדוק מה אנו רוצים להציב ליד המיטה ומה עומד לידה כרגע ובלתי ניתן להזזה. כמו כן, יש להתאים את עיצוב המיטה לעיצוב האחיד של חדר השינה או חדר הילדים. מחקרים מראים כי ססגוניות מרובה בחדר עלולה להקשות על שנת הלילה. עיצוב אחיד, לעומת זאת, הוא עיצוב מרגיע ושלוו ומאפשר שנת יופי מרעננת. חשוב לדעת שכאשר אתם מוציאים את מיטב כספכם על מיטות מעוצבות, יש לעשות זאת בצורה נכונה תוך לקיחת שיקולים של גודל החדר ועיצובו בחשבון על מנת ליהנות מהמיטה אבל גם למען נוחיותכם בחדר השינה שלכם.

על חשיבותן של מיטות מעוצבות לחדר שינה

אין ספק כי שנת הלילה משמעותית וחשובה, זאת הן למצב הנפשי שלנו ולמצב הרוח והן למצב הבריאותי שלנו. בשעה שהשינה איכותית, נוכל לפגוש את היום הבא בזרועות פתוחות, אך במידה והיא לא הייתה כה נעימה, הרי שהבוקר ייראה מדכדך במיוחד בשעה שאתם מתעוררים עם גב או צוואר תפוס. על איכות המיטה אתם לא הולכים להתפשר, זה בטוח. אז למה להתפשר על העיצוב?

מיטות מעוצבות מעניקות הרבה יותר מאשר עיצוב מרשים בלבד. המיטות הללו יהיו לרוב גם בעלות מנגנון מתכוונן ייחודי אשר יעניק לכם את האפשרות לבצע כל פעולה שתרצו במיטה, בין אם שינה, צפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או אפילו הרמת רגליים בסיומו של יום עבודה ארוך. העיצוב המיוחד יתרום גם בהשלמת המראה של חדר השינה, בכך למעשה ייצור את האווירה המתאימה לחדר ותעניק את הרוגע הדרוש לשם שנת לילה טובה וחיונית.

מיטה זוגית מומלצת

הגיע הזמן שתלמדו להעריך את עצמכם והבריאות שלכם. בחירה במוצריה של חברת URIEL תהיה זו אשר תעניק לכם את ההזדמנות להוסיף לחיי היום יום את המוצרים האורטופדיים האיכותיים והעמידים ביותר. לבחירתכם, עומדים מגוון רחב של מוצרים, לרבות מיטות, מזרונים איכותיים, כריות מפנקות ואפילו שידות מרשימות אשר ישלימו את המראה של החדר. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בכל ויספק את המענה המקצועי והתכליתי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

מיטות מתכווננות

עולם השינה חווה בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכם עם כניסתן של מיטות מתכווננות לתחרות. אם בערב מיטה הייתה חפץ בעל חשיבות זניחה יחסית, כיום ברור לכול כי שינה איכותית נגזרת גם מאיכות המיטה בה אתם ישנים. לכן, יצרנים רפים מוכנים להשקיע בתכנון וייצור מיטות איכות אשר מספקות חוויית שינה מושלם בכל לילה ולכל אדם. כאשר אנו מבלים למעלה מ30% מחיינו בשינה, אי אפשר להמעיט בחשיבותה של המיטה ככלי בעל השפעות בריאותיות מרחיקות לכת. חברת URIEL מייצרת מיטות מתכווננות ומזרונים המתאימה לכל לקוח ומבטיחים לכם לילות שקטים ושינה איכותית לאורך שנים.

מיטות מתכוונות – שינה שמתאימה לכם

מיטות מתכווננות הן מוצר שמהווה שינוי תפיסתי בכל עולם השינה. היכולת לרכוש מזרן אשר מתאים לצרכי שינה משתנים היא חיוני. מיטה זוגית יכולה להתאים לבני הזוג גם אם הם רוצים לישון בזוויות שונות. התאמת זווית הראש או הרגליים, נתונה לבחירה של האדם ובעזרת שלט המחובר למנגנון המיטה, כל אחד מתאים את תנוחת השינה לצרכי הגוף שלו. המיטה המתכווננת מאפשר התאמה גם בזוויות הראש וגם בזוויות הרגליים כך שאפשר לראות טלוויזיה, לקרוא ספר וגם לישון במיטה בצורה אידיאלית. המנגנון נשמר לאורך שנים וניתן יהיה להתאים את כל תכונות המזרן לדרישות שלכם. אם כך המיטה מאפשרת למעשה התאמה מקסימלית לכל מבנה גוף והעדפה אישית של כל לקוח.

מיטה זוגית מעוצבת

התעוררתם בבוקרו אתם רעננים יכולים להתחיל את היום ברגל שמאל? משמעות הדבר שאיכות השינה שלכם היא מושלמת. אבל מרבית האנשים צריכים ללמוד איך לשפר את איכות השינה שלכם עד שהם מגיעים לאיזון. מלב התנאים החיצוניים כמו טמפרטורת החדר, גם למיטה בה אתם ישנים יש משמעות לאיכות השינה. אם תתפשרו על מיטה, כנראה שתתפשרו על שינה טובה. מיטות מתכווננות מאפשרות לכם למצות כל דקת שינה ולהפוך אותה למיטיבה עבורכם. אנחנו בחברת URIEL מייצרים מיטות מתכווננות אשר מתאימות לכל לקוח ולכל דרישה. המיטות מצוידות במנגנונים חשמליים ובשלטים שקובעים את זווית השינה שלכם.

הרופא אמר שאתם צריכים להרים את הראש מעל לגוף כשאתם ישנים והמליץ על רכישת מיטות מתכווננות ? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ נמצאים כאן כדי לעזור לכם לבחור את המיטה המושלמת. בנוסף למגוון הרחב של המיטות המתכווננות תוכלו למצוא כאן מזרונים אורטופדים איכותיים כמו מזרוני ויסקו או לטקס ולהתרשם מהכריות האורטופדיות ומהמיטות המעוצבות.

 

יתרונותיהן של מיטות מתכווננות על פני מיטות רגילות

חושבים לרכוש מיטה מתכווננת? אלה כמה יתרונות שמהם תוכלו ליהנות כבר בלילה הראשון:

 • מיטיבה עם הסובלים מקשיי נשימה – בזכות האפשרות לכוון את המיטה בהתאם לצורך, יכולים הסובלים מבעיות נשימה להרים קלות את המיטה באזור הכתפיים והראש ולישון שנת לילה ערבה מבלי הצורך להתעורר במהלך הלילה בגלל קוצר נשימה. המיטה המשוכללת פוטרת את האדם מהצורך לישון על שתי כריות בתנוחה בלתי נוחה.
 • מיטיבה עם הסובלים מכאבי שרירים – ניתן להרים את אזור הרגליים מעט מעל לראש ובכך להימנע מכאבי שרירים באזור הרגליים.
 • מיטות לגיל השלישי – מיטות מכוונות מתאימות לבני הגיל השלישי. הן ניתנות להגבהה בעת הצורך, כדי להקל על האדם המבוגר לקום מהמיטה בבוקר או לאפשר לו לגשת בקלות רבה יותר אל כיסא הגלגלים.
 • מיטה נוחה – במהלך השנים, מפתח כל אחד מאתנו הרגלי שינה המיוחדים לו. חלק אוהבים לישון ללא כרית ואחרים מוכרחים לתמוך בראשם באמצעות שתי כריות לפחות. ניתן לכוון את המיטה המשוכללת בהתאם לתנוחת השינה הנוחה לכל אחד.
 • מיטה לכל פעילות – המיטה המתכווננת מתאימה למגוון רחב של פעילויות. תוכלו להגביה את החלק העליון שלה כדי לצפות בטלוויזיה או לשחק במחשב, או להרים דווקא את החלק התחתון כשאתם שוכבים על הבטן וקוראים ספר טוב. כאשר אתם מתכוננים לשנת הלילה ניתן פשוט ליישר את המיטה ולייצב את הכריות הנוחות.

איך בוחרים מיטות מתכווננות – 5 טיפים למיטות מושלמות

 • ראש המיטה – חשוב שתקבלו את כל הנוחות בהישענות על ראש המיטה וכי ראש המיטה יהא מצופה בחומרים דוחי אבק.
 • בסיס המיטה – על מנת לאפשר למיטה אידוי לחות, חשוב שבסיס המיטה יהיה חזק ומאוורר. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים שהמיטה תהיה ניידת, מומלץ לרכוש מיטה אשר לבסיסה מחוברים גלגלים.
 • מסגרת המיטה – מה אתם אוהבים? מתכת או עץ? אם אתם מתחברים למתכת ישנן ראשי מיטות שלהן מסגרות מפורזלות ממתכת ואם אתם רוצים להרגיש אווירה כפרית, קחו מיטה אשר ראשה עשוי מעץ. מסגרת עץ יכולה להיות עגולה או ישרה, לפי העדפתכם.
 • גודל המיטה – רצוי למדוד את חדר השינה שלכם לפני קניית מיטות בגודל מסוים. חשוב להשאיר מקום גם למעבר לארון הבגדים, וגם לחדר הרחצה אם הוא מובנה בתוך חדר השינה שלכם.
 • עיצוב – מומלץ כי צבעי המיטה יתאימו לצבעים הנוכחיים של חדר השינה על מנת לשמור על עיצוב אחיד. אחדות זו גם משרה רוגע ושלווה בחדר בעוד שססגוניות יתר מפרה את שלוות המוח כמו גם גורמת להפרעות שינה.

מיטה מתכווננת זוגית

לפני קניית מיטה לחדר השינה, חישבו מהי מטרת המיטה ומהם ההרגלים שלכם בתור רווקים, נשואים או גרושים. האם המיטה מיועדת יותר לשינה, לצפייה בטלוויזיה או לקריאת ספרים? האם אתם ישנים בדרך כלל בבית או נוטים לבלות רבות אצל חברים? לכל אחד מאתנו יש הרגלים שונים וטעם שונה אבל הכי חשוב שכולנו ניהנה לרבוץ במיטה האהובה עלינו.

מיטות מתכווננות – בחירה במיטה נוחה

מיטות מתכווננות הן מבין המיטות המבוקשות ביותר הקיימות בשוק. כדי לבחור את המיטה המתאימה לכם ביותר מומלץ לנסות אותה כבר בחנות.

חדר השינה שלכם מקבל אתכם לרווחה לפחות ל8- שעות ביום. זה המקום בו אתם ישנים את שנת הלילה שלכם, צופים בטלוויזיה יחד עם אהובכם, רובצים על המיטה תוך כדי הקשבה למוסיקה שאתם אוהבים או למדיטציה מרגיעה. המיטה היא אחד הפריטים החשובים ביותר בחדר, ולכן אם אתם עומדים להחליף את חדר השינה שלכם. חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ מציעה לכם מגוון רחב של מיטות איכותיות ונוחות, תוך הקפדה על הענקת יחס אישי ומקצועי. אצל אוריאל תוכלו לבחור גם מזרונים, כריות אורתופדיות ועוד.

מיטות מתכווננות – מהפכה בחוויית השינה

מיטות מכווננות מהוות את אחד הפיתוחים המרשימים והנוחים ביותר כיום. הן מאפשרות לכם מצד אחד לשכב בנוחות במיטה ולישון, ובשעה שתרצו להתיישב, הן יספקו בעבורכם את התמיכה הנחוצה לביצוע פעולה זאת בנוחות. המיטות הללו ניתנות לוויסות הודות למנגנון ייחודי אשר מאפשר הרמה של החלק העליון או התחתון. בכך למעשה מעניקות לכל המשתמש בהן את הנוחות המקסימלית בכל פעולה אותו מבצעים.

אפשרות הכוונון של המיטה מעניקה לרבים את ההזדמנות ליהנות ממיטה אשר לא רק שלא מחריפה את מכאוביהם אלא גם משמשת בתור מקום המנוחה הנוח ביותר. במידה ואתם סובלים מקשיי נשימה, ניתן יהיה להרים את ראש המיטה באזור הכתפיים לתנוחה נוחה ומעבר אוויר פתוח. כאבי רגליים ושרירים הינם עניין של העבר, הרמה של אזור הרגליים ייצור את האפקט המקל על הכאבים. כך גם ניתן יהיה להנמיך או להגביה את המיטה כולה ולאפשר גם לאנשים מבוגרים לקום מהמיטה ביתר קלות.

מיטות זוגיות איכותיות

כל אדם הוא בעל הרגלי שינה משל עצמו, על כן, טרם רכישת מיטה אקראית שנראה כי מתאימה בגודל, מומלץ יהיה לאפיין את הצרכים וההעדפות שלכם. כך בין אם צבע או מבנה, פעילויות נוספות במיטה כמו קריאה או צפייה בטלוויזיה או כל קריטריון אחר, יהיה עליכם להתייחס אל כולם בכובד ראש, וכך לאפיין את המיטה המתאימה לכם ביותר. חברת URIEL תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באפיון מדויק של הצרכים שלכם ובכך להתאים בעבורכם את המיטה הנכונה.

מיטות מתכווננות במבצע

הופעתן של מיטות מתכווננות היוותה בשורה חדשה ונוחה במיוחד בעולם השינה. מיטות מיוחדות אלו ניתנות לוויסות ומאפשרות שינה נוחה ומפנקת במיוחד. את המיטות האיכותיות והעמידות ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם ובריאותם של לקוחותיה, ועל כן מקפידה זה משנת 1969 על פיתוח, ייצור ואספקת המוצרים האיכותיים ביותר, זאת בין אם מדובר במזרונים, כריות או אפילו מיטות ייחודיות ומתכווננות.