מזרון ויסקו

יש לכם כאבי גב שלא עוברים כבר זמן רב? ייתכן שהאורתופד שלכם ימליץ על החלפת מזרון חדש. "אוריאל " מג'יק סליפ בע"מ מציע מזרון ויסקו אלסטי ואיכותי אשר ישים קץ לבעיות הגב והצוואר. המזרון מורכב מחומר ויסקו  אשר פותח בנאס"א והיום הוא משמש רבות בתעשייה האזרחית. מלבד מזרני ויסקו, מציע אוריאל ציוד מגוון לשינה ערבה כמו כריות אורתופדיות או מיטות מעוצבות.

מזרון ויסקו – מה הופך אותו למזרון טוב

מזרני ויסקו הם מבין המזרונים המבוקשים ביותר בשוק ולא בכדי. אנשים רבים מעוניינים לרכוש מזרונים איכותיים כדי להבטיח לעצמם שנת לילה טובה התורמת לבריאות הגוף והנפש. אלה כמה סיבות לבחור במזרון ויסקו כמזרון לכל המשפחה:

  • מתאים לצורת הגוף – לכל אדם צורת גוף ייחודית. זאת אחת הסיבות לכך שחברתנו מציעה למזרוני ויסקו תקופת ניסיון של כשבועיים לפני הרכישה הסופית של המזרון. החומר האלסטי ויסקו  מתאים את עצמו לצורת הגוף הייחודית של האדם, והוא אף מסוגל לפזר את משקלו של האדם על פני השטח ולמנוע את הופעתם של שקעים.. 

מזרון ויסקו – לבחור את החברה הנכונה?

מחפשים מזרון טוב? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית. הקדישו זמן ומחשבה בחיפוש החברה הנכונה עבורכם באתרי האינטרנט, תוך שאתם קוראים את תגובות הגולשים בפורומים וברשתות החברתיות. ניתן להיעזר גם בחברים ובקרובי משפחה אשר יכולים להמליץ על מזרון נוח ועל חברה שממנה ניתן לרכוש אותו.

נוסף על כך, כאשר אתם פונים לחברה וודאו כי היא מספקת לכם תקופת ניסיון של כ-90 ימים . בדרך זו תוכלו לישון על המזרון ( כמובן ללא הניילון )לבדוק אם הוא מתאים לכם.

במזרני NASCO מאפשרים ב" אוריאל " להחליף ללא כל עלות את קשיחות המזרן ללא תשלום גם לאחר 90 יום

בדקו באם היצרן נותן לכם אפשרות למזרון זוגי בעל 2 צפיפויות שונות באם אחד מבני הזוג במשקל כבד והשני במשקל קל 

בדקו באם החברה נותנת לכם אופציה לבדים שונים .

בדקו באם עטיפת המזרון עם רוכסן . ציפית בד עם רוכסן  מאפשרת הסרתה לשם כביסה .

במידה והנכם מזיעים חזק בלילה בקשו לראות מזרון עם שכבת תלת מימד אוורירית בעובי של לא פחות מ 2 ס"מ 

מומלץ שעובי שכבת הויסקו העליונה תהיה בין 7-8 ס"מ בכדי לקבל את האפקט הרצוי 

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני