מזרון לתינוקות

חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ דואגת לשנתם הערבה של כל אזרחים – קטנים וגדולים. לפיכך, היא מציעה בין השאר מזרון לתינוקות חדשני נוח ואיכותי המונע ראש פחוס ומאפשר נשימה חלקה כאשר התינוק על הבטן .  כאן תוכלו למצוא מזרנים מכל הסוגים לעריסות ,לעגלות ,בגדלים שונים ולהתאים אותם  גם לתינוקות הרכים. וכן גם מזרנים למבוגרים המונעים נפילה העת השינה מהמזרן ,החברה מציעה פריטים נוספים התורמים לשנת הלילה כדוגמת מזרון NASCO המתאים את עצמו לצורת הגוף הן בשכיבה על הגב,הבטן,והצד , מזרנים זוגיים כאשר אחד מבני הזוג במשקל עודף והשני במשקל קל ,או מיטות  זוגיות מעוצבות, + מנגנונים חשמליים ,כריות אורתופדיות שונות , תוך הענקת שירות מקצועי לכל לקוח ויחס אישי ואדיב.

מזרון לתינוקות – איזה מזרון מתאים יותר לתינוק

חשיבותה של בחירת מזרון טוב ואיכותי לתינוק אינה מוטלת בספק. הורים רבים דואגים לבטיחותו של ילדם, ולכן הם רוכשים כיסא מיוחד לשולחן או כיסא תינוק. עם זאת, הורים רבים ממעיטים בחשיבותו של מזרון מתאים לתינוק, אם כי מזרון בלתי מתאים עלול להיות אחד הגורמים למוות בעריסה. ואו' למות כתוצאה מחנק ,הנה כמה דגשים לבחירת מיטת תינוק:

 בכדי לצמצם את אחוזי המוות בעריסה, ממליצים כיום כל הגורמים הרפואיים 

א. שלא לעשן בקרבת התינוקות

ב. לשמור על טמפרטורה מבוקרת  של 22 מעלות בעיקר בחורף ( ובאם התינוק שוכב על מרזון אוורירי יש להקפיד מאוד על הטמפרטורה של סביבת המיטה ( מכיוון שהסמיכה מכסה רק מלמעלה )

ג. להשכיב את התינוקות רוב הזמן על הגב, אולם אליה וקוץ בה ,השכיבה הממושכת על הגב גורמת לראש פחוס באחד מכל חמישה תינוקות .

ד. כאשר התינוק על הבטן מומלץ שהורה ישהה ליד התינוק ויקפיד על נשימה חלקה.

ד. להסיר מהמיטה צעצועים וחפצים אחרים ,וכן להימנע משימוש במגן לראש מיטה נפרד ,בכדי למנוע מוות כתוצאה מחנק .

 

מזרון לתינוקות – בדקו זאת בעצמכם

אם אתם מעוניינים לוודא כי המזרון שברצונכם לרכוש הוא אכן מזרון לתינוקות אשר יכול להבטיח את שלומו של ילדיכם, כדאי לבצע מספר בדיקות חיוניות.

א. לבדוק שכיסוי המיטה עמיד בנוזלים למניעת עובש בספוג ליבת המזרון ,מומלץ לשפוך מעט מים על המזרון ולבדוק אם הוא דוחה  נוזלים.

ב., ניתן לבדוק אם מדובר במזרון נושם ואווירי ,באמצעות נר. יש להדליק את הנר על צלחת , ולכסות במכסה רצוי מזכוכית ,אם הנר נכבה מיד , סימן שהמזרן אינו אוורירי .

לאחרונה פיתחה חברת "אוריאל" מזרון לתינוקות המונע הן ראש פחוס  , כאשר ליבת המזרון עשוייה מספוג פוליאוריטאן קשיח ( ספוג ירוק המעכב בעירה )ובאזור הגולגולת ספוג גמיש מויסקו אלסטי. 

וכאשר התינוק מושכב על הבטן או מתהפך .מאפשרת כרית הראש הייחודית של URIEL העשויה מחומר תלת מימדי אוורירית  בעובי של 2 ס"מ  לנשום בבטחה .

כרית יחודית זו שהוגשה לפטנט ב USA מרככת את הלחץ על אחורי הגולגולת ,ובנוסף הכרית האוורירית בעלת תוספת שוליים , המשמשים כמגן לראש המיטה כחלק אינטגרלי ,

כך שאין חשש שראש התינוקות יכנס מתחת למגן הראש. 

 כמו כן, כדאי להיוועץ בחברים אשר יש להם תינוק/ת, לפני הרכישה לקבלת מידע על  המזרן הטוב ביותר.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני