מזרון לתינוקות

חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ דואגת לשנתם הערבה של כל אזרחים – קטנים וגדולים. לפיכך, היא מציעה בין השאר מזרון לתינוקות חדשני נוח ואיכותי המונע ראש פחוס ומאפשר נשימה חלקה כאשר התינוק על הבטן .  כאן תוכלו למצוא מזרנים מכל הסוגים לעריסות ,לעגלות ,בגדלים שונים ולהתאים אותם  גם לתינוקות הרכים. וכן גם מזרנים למבוגרים המונעים נפילה העת השינה מהמזרן ,החברה מציעה פריטים נוספים התורמים לשנת הלילה כדוגמת מזרון NASCO המתאים את עצמו לצורת הגוף הן בשכיבה על הגב,הבטן,והצד , מזרנים זוגיים כאשר אחד מבני הזוג במשקל עודף והשני במשקל קל ,או מיטות  זוגיות מעוצבות, + מנגנונים חשמליים ,כריות אורתופדיות שונות , תוך הענקת שירות מקצועי לכל לקוח ויחס אישי ואדיב.

מזרון לתינוקות – איזה מזרון מתאים יותר לתינוק

חשיבותה של בחירת מזרון טוב ואיכותי לתינוק אינה מוטלת בספק. הורים רבים דואגים לבטיחותו של ילדם, ולכן הם רוכשים כיסא מיוחד לשולחן או כיסא תינוק. עם זאת, הורים רבים ממעיטים בחשיבותו של מזרון מתאים לתינוק, אם כי מזרון בלתי מתאים עלול להיות אחד הגורמים למוות בעריסה. ואו' למות כתוצאה מחנק ,הנה כמה דגשים לבחירת מיטת תינוק:

 בכדי לצמצם את אחוזי המוות בעריסה, ממליצים כיום כל הגורמים הרפואיים 

א. שלא לעשן בקרבת התינוקות

ב. לשמור על טמפרטורה מבוקרת  של 22 מעלות בעיקר בחורף ( ובאם התינוק שוכב על מרזון אוורירי יש להקפיד מאוד על הטמפרטורה של סביבת המיטה ( מכיוון שהסמיכה מכסה רק מלמעלה )

ג. להשכיב את התינוקות רוב הזמן על הגב, אולם אליה וקוץ בה ,השכיבה הממושכת על הגב גורמת לראש פחוס באחד מכל חמישה תינוקות .

ד. כאשר התינוק על הבטן מומלץ שהורה ישהה ליד התינוק ויקפיד על נשימה חלקה.

ד. להסיר מהמיטה צעצועים וחפצים אחרים ,וכן להימנע משימוש במגן לראש מיטה נפרד ,בכדי למנוע מוות כתוצאה מחנק .

מזרון לתינוק לפי מידה ואורטופדי – בדקו זאת בעצמכם

אם אתם מעוניינים לוודא כי המזרון שברצונכם לרכוש הוא אכן מזרון לתינוקות אשר יכול להבטיח את שלומו של ילדיכם, כדאי לבצע מספר בדיקות חיוניות.

א. לבדוק שכיסוי המיטה עמיד בנוזלים למניעת עובש בספוג ליבת המזרון ,מומלץ לשפוך מעט מים על המזרון ולבדוק אם הוא דוחה  נוזלים.

ב., ניתן לבדוק אם מדובר במזרון נושם ואווירי ,באמצעות נר. יש להדליק את הנר על צלחת , ולכסות במכסה רצוי מזכוכית ,אם הנר נכבה מיד , סימן שהמזרן אינו אוורירי .

לאחרונה פיתחה חברת "אוריאל" מזרון לתינוקות המונע הן ראש פחוס  , כאשר ליבת המזרון עשוייה מספוג פוליאוריטאן קשיח ( ספוג ירוק המעכב בעירה )ובאזור הגולגולת ספוג גמיש מויסקו אלסטי. 

וכאשר התינוק מושכב על הבטן או מתהפך .מאפשרת כרית הראש הייחודית של URIEL העשויה מחומר תלת מימדי אוורירית  בעובי של 2 ס"מ  לנשום בבטחה .

כרית יחודית זו שהוגשה לפטנט ב USA מרככת את הלחץ על אחורי הגולגולת ,ובנוסף הכרית האוורירית בעלת תוספת שוליים , המשמשים כמגן לראש המיטה כחלק אינטגרלי ,

כך שאין חשש שראש התינוקות יכנס מתחת למגן הראש. 

 כמו כן, כדאי להיוועץ בחברים אשר יש להם תינוק/ת, לפני הרכישה לקבלת מידע על  המזרן הטוב ביותר.

מזרון לתינוק לפי מידה במחיר משתלם במיוחד

מזרון לתינוקות איכותי

מזרון לתינוקות הינו בעל חשיבות בריאותית עליונה. השנים הראשונות לחייו של ילדכם הינן קריטיות להתפתחות נכונה ומזרן איכותי יהיה זה אשר ישמור על הקטנטנים גם בשעה שהם ישנים בשלווה ואין אנו נמצאים לצידם. את המזרנים האיכותיים ביותר ניתן יהיה לאתר בחברת URIEL הוותיקה והמנוסה. חברתנו שמה את צרכיו של הלקוח במרכז ועושה את כל האפשרי על מנת להבטיח בעבורו את המוצרים האיכותיים ביותר אשר יעניקו לכם ולילדים שלכם את השינה הבריאה והמפנקת ביותר.

מה שכדאי לדעת על מזרון לתינוקות 

במהלך החודשים הראשונים לחייו של ילדכם, הוא עתיד לבלות שעות ארוכות במיטתו, על מזרון תינוקות אשר נועד לספק לו את התמיכה הנחוצה לשינה שקטה ורציפה ככל הניתן. למען בחירה איכותית ונבונה יותר, איגדנו בפניכם מספר נקודות חשובות שכדאי לדעת בכל הנוגע למזרונים לתינוקות.

  • מזרון למיטת תינוק חייב להיות בראש ובראשונה בטוח. הדבר יסייע במניעת מוות בעריסה ויעניק לקטנטנים שלכם את ההזדמנות לישון בשלווה ובנחת. אי אפשר להתפשר על נקודה זו, ועל כן מומלץ לוודא כי המזרון הנבחר על ידכם עומד בתו התקן.
  • תינוקות זקוקים לשינה ממושכת ואיכותית בכדי להתפתח בצורה טובה, על כן וודאו כי המזרון יהיה בעל שכבה קשה בתוך המזרון אשר תמנע את השקיעה בו. לצד עובדה זו מומלץ לוודא כי השכבה העליונה תהיה רכה מעט, כך שתאפשר גם שינה נינוחה על הבטן או על הצד מבלי להכאיב לכתף.
  • מומלץ יהיה לבחור במזרון מאוורר. מזרון זה יאפשר נשימה בטוחה וסדירה, גם במידה והפעוט התהפך על ביטנו במהלך השינה. נקודה זו חשובה מאוד ותבטיח את בטיחותו של ילדכם.

כל מה שהתינוק שלכם זקוק לו

חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ מעמידה לרשותכם מגוון עשיר של מזרונים ומוצרים משלימים לתינוקות אשר ישפרו את שנתם  בצורה משמעותית. בין המוצרים השונים ניתן יהיה למצוא גם כריות ראש ייחודיות אשר עשויות מחומר תלת מימדי אוורירי המאפשר נשימה בטוחה ונינוחה.

מזרון לתינוקות איכותי בהתאמה אישית

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני