מזרון נסקו

מזרן הקפיצים הישן שלכם מלא בשקעים והופך את השינה למשימה בלתי אפשרית ? הגיע הזמן להתחדש במזרון חדש מסוג NASCO שניתן להשיג אצל אוריאל מג'יק סליפ בע"מ. מזרון ויסקו ידוע באיכויות שלו לשמירה על שינה בריאה, לאלה הסובלים מבעיות גב יוכלו לישון בשלווה ובנוחיות מירבית עקב גמישות המזרון.

החברה המקצועית והמנוסה מספקת מגוון רחב של מזרנים, מיטות, וכריות אורתופדיות לתושבים ברחבי הארץ. בהתאמה אישית 

לא יודעים איזו כרית לבחור? מתלבטים בין יצרני מזרנים איכותיים ,איזה מזרן מתאים  להרך הנולד?

הצוות המקצועי של החברה נכון לעזור לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. 

מדוע לבחור במזרון NASCO

שינה טובה בלילה תלויה רבות במזרון שעליו אתם ישנים. אלה כמה טיפים לבחירת מזרון אורטופדי נוח אשר יתרום לבריאותכם:

  • מזרון ה NASCO מתאים את עצמו לצורת הגוף  בכול מצב – לכל אחד מאתנו צורת גוף ייחודית משלו. מזרן איכותי זה ,מקבל את צורת הגוף של האדם הישן על הגב או הצד ומגיב כמו פלסטלינה – השכבה העליונה  חייבת להיות עשויה מחומר ויסקו אלסטי NASCO  מיובא בעובי של 7-8 ס"מ אזי המזרן תומך בעמוד השדרה ושאר אברי הגוף לכל האורך  .
  • מזרון קליל – רבים אוהבים להרגיש את הרכות ,הקלילות ,והריחוף במהלך השינה. מזרנים טובים בעלי שכבת NASCO מעניקים את תחושת הקלילות /הריחוף המבוקשת, 
  • מזרון להתנסות – הדרך הטובה ביותר לבחון אם המזרן מתאים לכם היא לנסות אותו. המחקרים מראים כי למזרן חדש זמן ההתרגלות הוא 60 יום ,
  • משום כך URIEL מאפשרת ללקוחותיה תקופת ניסיון של 90 יום חינם לשינה על מזרן  ה- NASCO גם ללא עטיפת הניילון החיצונית !!!

יתרונות מזרון NASCO 

מזרן NASCO מבוקש בארץ ובעולם. רבים נהנים מיכולתו המדהימה להעניק תחושת ריחוף במהלך השינה, ה NASCO מתאים את עצמו לגוף האדם,כמו פלסטלינה וחוזר למצבו הקודם כאשר קמים מהמיטה ,

מזרן ה NASCO  בגין מרקמו  הספוגי ,תומך במרכז התמיכתי של עמוד השדרה הלומבאלי ,

מזרן ה NASCO  הנו בעל שכבה עליונה מחומר ויסקו אלסטי מיובא בעובי 8 ס"מ ,שמאפשר לנו לתת ללקוחות אחריות של 10 שנים נגד שקיעת חורים . 

מזרן ה NASCO מומלץ גם בחולים השוכבים רוב הזמן במיטה .בכדי למנוע את הופעתם של פצעי לחץ  ( רצוי להזמין ציפית חיצונית בלתי חדירה לנוזלים ) 

במזרן NASCO מאפשרת חברת URIEL ללקוחותיה להחליף את הצפיפות /הקשיחות של המזרן גם לאחר חודשים רבים ללא תשלום 

 

את מזרוני NASCO ניתן להשיג גם עם שילוב קפיצים ,

באם החלטתכם על מזרן קפיצים אזי רכשו רק מזרן NASCO עם קפיצים נפרדים (בכל כיס קפיץ נפרד ) במזרן חדיש זה  בן הזוג אינו מרגיש את תזוזת השני, בהשוואה למזרן עם קפיצי BONDEL הישנים ,שהקפיצים המחוברים ביניהם ,ואי לזאת מורגשת כל תזוזה  אצל בן הזוג השני.

ב URIEL משלבים מזרון עם קפיצים מבודדים עם שכבה של 4 ס"מ ויסקו אלסטי NASCO מיובא כך אפשר להנות משני העולמות גם מזרן קפיצי וגם שכבת פינוק לריחוף .

 

מזרון 100 NASCO SUPER  המומלץ בכאבי גב 

בכאבי גב מומלץ להחליף את המזרן הקיים למזרן אורטופדי מתאים 

URIEL מייצרת כיום גם מזרנים אורטופדים המשלבים שיכבה עליונה של NASCO , זהו חומר ויסקו אלסטי מיובא בגובה של 8 ס"מ, שפותח בשנת 1960 ע"י NASA למניעת לחצים בישיבה ממושכת של האסטרונאוטים

( גם כיום משתמשים ב ויסקו אלסטי למושבי הטייסים, ובכריות למושבי כסאות גלגלים )

המזרנים עם שכבת ה  NASCO תומכים ומתאימים כ"פלסטלינה" בכל הגוף ומיישמים את המלצות הרופאים האורטופדים ,לעבור ממזרן קרש קשיח , למזרן התומך בכל המשטח הגבי ובמיוחד באזור הלומבאלי, ע"י .מרכז תמיכתי כאשר ישנים על הגב.

מזרון 100 NASCO SUPER הנו המזרן המומלץ ביותר בכאבי גב מתוך עשרות מזרנים אשר URIEL מייצרת, למזרן הנ"ל 6 אזורי נוחות. השכמות והאגן שוקעים בשכבת ה NASCO, ונוצרת במזרן תמיכה לורדוזית ע"י המרכז התמיכתי באזור הלומבאלי/המותני .

במזרון זה שכבת הויסקו אלסטי מיבוא בעובי 8 ס"מ משווקת כך שבאזור השכמות והאגן ישנם שורת חורים במשטח ,הנותנות רכות יותר גדולה ,ובכך באזור הלומבאלי ( עמוד השדרה המותני )המזרן  נותן מרכז תמיכתי גבוה לקימורי החוליות  הלומבאליות . 

 

מזרון ה 80 NASCO  לשנת ריחוף 

במזרן זה שכבת הויסקו אלסטי  מיבוא

רצוי לפנות לחברה מקצועית וטובה המספקת מזרני NASCO איכותיים ומקוריים. ניתן לברר על החברה המומלצת באתר האינטרנט, לשאול חברים בפייסבוק ולהתייעץ עם קולגות בעבודה.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני