מזרונים אורטופדים

בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ דואגים לבריאותכם בדיוק כמוכם, ולכן מציעים לכם במיוחד מזרונים אורטופדים איכותיים בעלי תכונות אלסטיות אשר שומרות על גופכם מכל פגע ומונעות את הופעתם של פצעי לחץ. אצל אוריאל יודעים עד כמה אתם דואגים לשמור על בריאותכם באמצעות הרגלי תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית דרך קבע, ולכן מציעים לכם לישון על המזרונים הטובים ביותר כדי לשפר את רמת החיים שלכם.

מזרונים אורטופדים – מהו מזרון טוב

אלה כמה דגשים אשר יעזרו לכם להבחין בין מזרון אורטופדי איכותי לבין מזרון פשוט:

  • מזרונים שעשויים מחומרים טובים – אלה מזרונים המורכבים מחומרים אלסטיים ועמידים כדוגמת החומר הגמיש שממנו עשוי מזרון ויסקו המאפשר לו "לקלוט" את צורת הגוף של האדם הישן עליו, או מזרון העשוי מחלקיקי גומי טבעיים כדוגמת מזרון לטקס. מדובר במזרונים איכותיים שישרתו אתכם לטווח ארוך וישמרו על גוף בריא גם במהלך השינה.
  • דרגת הקושי המתאימה – מזרונים אורטופדים נמכרים בהתאם לדרגות קושי שונות. מזרון בעל דרגת קושי קלה הוא מזרון רך יותר מחברו המסווג בדרגת קושי בינונית או קשה. אתם מכירים את גופכם טוב יותר מכל אחד אחר, ולכן יודעים איזו דרגת קושי מתאימה לכם. וגם אם לא, תוכלו לנצל את תקופת הניסיון שנתנה לכם החברה ולנסות את המזרון שברשותכם.
  • מזרון אשר עובר את תקופת הניסיון – החנות המקצועית מציעה לכם תקופת ניסיון של 90 ימים שבמהלכה אתם ישנים כמה לילות על המזרון. אם אינכם צריכים להחזיר אותו, סימן שרכשתם מזרון איכותי.

להתייעץ עם אורטופד

אם אתם חשים בכאבי גב בלתי פוסקים גם לאחר ביצוע תרגילים לגב, סביר להניח שאתם צריכים לרכוש כמה מזרונים אורטופדים. אך החלטה זו אינה מחליפה אורטופד מקצועי. ולכן, לפני שאתם נכנסים לחנות הקרובה למזרונים, כדאי לפנות לאורטופד מומחה ולברר את שורש הבעיה.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני