מזרונים

עברתם לדירה חדשה? מחפשים מזרונים איכותיים כדי לרענן את בסיסי המיטות בחדרים? אצל אוריאל מג'יק סליפ בע"מ אין גבול לסוגי המזרונים הקיימים. כאן תוכלו למצוא פתרון לבעיות הגב שלכם ולהיפטר מהם אחת ולתמיד. איכות המזרונים מדברת בעד עצמה. באוריאל מג'יק סליפ תוכלו לנסות בעצמכם את המזרונים ולקבל שירות מקצועי ויחס אדיב. 

איך נבחר מזרונים טובים שיחסכו מאתנו כאבי גב

חשוב להקדיש זמן ומחשבה בבחירת מזרון נוח ואיכותי. אלה כמה דגשים לבחירה נכונה:

  • על איזה מזרון אתם מעדיפים לישון – יש אנשים אשר אוהבים את המזרון הרך ואחרים נרדמים בקלות על מזרון קשיח. כאשר אתם נמצאים בחנות לכלי מיטה, הקפידו לבדוק את המזרון ולבחון אם הוא מתאים לכם.
  • תומך בעמוד השדרה – מזרון איכותי צריך להיות בנוי כך שהוא יתמוך בעמוד השדרה. כמו כן, יש צורך לבדוק שהמזרון בעל דפנות תומכות. כך תוכלו לוודא שהמזרון לא ישקע במקומות מסוימים ולא יגרום לחוסר נוחות במהלך השינה.
  • לא לוותר על תקופת הניסיון – כדי לבחון את איכותם של מזרונים יש צורך לבחון אותם במשך כמה ימים. ישיבה רגעית על המזרון בחנות אינה מהווה את האינדיקציה המושלמת לנוחות שהוא מקרין. משום כך, כאשר אתם פונים לחנות למזרונים, מומלץ לוודא שהיא מאפשרת לכם לנסות את המזרון במשך 60 ימים לפחות. 
  • מזרון שיש לו איכות אוויר – האדם מאבד נוזלים במהלך שנת הלילה, אשר נספגים בצורת זיעה אל המזרון שעליו הוא ישן. כשבוחרים מזרון מומלץ לוודא שהוא מותאם לאקלים החם והלח של הארץ וכי יש לו יכולת טובה של ספיגת נוזלים. מזרון אשר אינו סופג זיעה בדרך טובה עלול להיהרס בקלות ולפגוע בבריאותו של הישן,לחברת אוריאל ישנו מזרון כזה הקרוי POLY AIR

לשפר את איכות השינה עם מזרונים טובים

מזרונים נוחים ויוקרתיים הם המעניקים לנו את שנת הלילה השלווה שאנו זקוקים לה. המזרון הוא כלי המיטה המשמעותי ביותר, מכיוון שהוא מכריע אם נישן טוב בלילה או אם נסתובב בלי סוף בחוסר נוחות. בנוסף לאיכות המזרון, שמירה על אורח חיים בריא משפרת את שנת הלילה. הרגלים טובים כמו פעילות גופנית, אכילת מזונות בריאים והימנעות מעישון ומצריכת משקאות קפאין בשעות הלילה תורמים לשנת הלילה הטובה שאנו זקוקים לה כדי לתפקד ביום עבודה עמוס.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני