מיטה זוגית

אין כמו להתפרש לרוחבה של מיטה זוגית בסוף יום עבודה או במהלך סופי השבוע, כשאין צורך לקום מוקדם בבוקר. בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ מאמינים בשינה בריאה ויודעים שמיטה איכותית אינה נגמרת במזרן עצמו. מיטה איכותית משלבת בתוכה אלמנטים רבים על מנת שתוכלו ליהנות באמת משינה שקטה ושלווה. מעבר לכך, באוריאל תוכלו למצוא מגוון רחב של כלי מיטה אחרים כדוגמת מזרונים אורטופדיים, מזרונים המתאימים לתינוקות וכריות לשינה ערבה וטובה.

איך בוחרים מיטה זוגית ?

  • שטח החדר – מיטה זוגית היא פרט שתופס מקום וקיימת בגדלים שונים ולכן יש לחשב את שטח החדר ולרכוש מיטה המתאימה למידות החדר. כמו כן, מומלץ לוודא שתוכלו לנוע בחופשיות בתוך החדר.
  • עיצוב המיטה – רצוי לשלב את המיטה עם העיצוב בחדר. אם שאר רהיטי החדר שלכם עשויים מעץ, רצוי כי גם ראש המיטה ובסיסה יהיו עשויים מעץ ולא מתכת. שאם לא כן, ייווצר ניגוד בין העץ למתכת וההרגשה שרציתם להשיג אותה למשל אווירה כפרית – לא תושג.
  • המזרון – בבואכם לרכוש מיטה, מומלץ לנסות לשבת ואף לשכב על מספר מזרנים בחנות כדי לוודא שאכן נוח לכם גם בישיבה וגם בשכיבה. כדאי לבחור מזרון איכותי העשוי מחומרים גמישים, מזרון המתאים את עצמו לגוף האדם.
  • התאמה לגופכם – מיטה טובה צריכה להכיל את גופכם ברמת נוחות מרבית, בהתאם לגובה שלכם. עליכם גם לוודא שאם אחד מכם ישן מדי פעם [או תמיד] באלכסון, המיטה הזוגית תאפשר לכם מספיק מקום לעשות זאת.

קסם של מיטה זוגית

המיטה היא נוחות, כיף, יופי וגם סטייל. כיום, מיטה זוגית היא כבר חלק אינטגרלי מהעיצוב של חדר השינה. אם פעם היו קונים בסיס מיטה וזורקים עליו מזרן, כיום כמעט כולם בוחרים במיטה מסוג זה ואף מעוצבת על מנת לחוות את ההרגשה ולא רק שינה נעימה או נוחה. אנו רוצים להתפנק וטוב שכך, אולם טוב יהיה שנעשה זאת בחכמה ונבחר מיטה ראויה לנו מכל הבחינות. אנשים רבים טועים בבחירתם ורוכשים מיטה מעוצבת אשר לא מתאימה להם כלל, ואז מטרות היופי והנוחות שרצו להשיג יורדות לטמיון.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני