מיטות מעוצבות

החלטתם שאתם רוצים מיטה מעוצבת? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ יכוון אתכם למיטה המעוצבת שאתם רוצים עבורכם או עבור הילדים שלכם. המיטות המעוצבות של אוריאל הן מיטות מעוצבות נוחות במיוחד שתאפשרנה לכם לצנוח אליהן בסוף יום העבודה הארוך וליהנות מכל רגע. אם אתם משקיעים זמן וכסף ברכישת מיטה מעוצבת, כדאי שתכירו את סוגי המיטות השונים. 

כיצד יכולות מיטות מעוצבות לתרום לאיכות החיים

במהלך השנים תחום עיצוב חדרי השינה והמיטות התפתח עד לכדי כך שכיום אנו יכולים לבחור כיצד תיראה המיטה שלנו. מיטות טובות מעניקות לבית אווירה נעימה. אלה כמה יתרונות למיטות המעוצבות:

  • טובות יותר לבריאות – מיטות ייחודיות כדוגמת מיטות מתכווננות יכולות לתרום לבריאותנו. מדובר במיטות שניתן לכוון לפי רצונותינו והדרישות הבריאותיות מצד הרופאים. כך למשל, ניתן להרים את החלק העליון של המיטה במקרים של כאבי גב תחתון או דום נשימה, או להרים את החלק התחתון במקרה שבו סובל המטופל מכאבי רגליים.
  • תורמות למראה הבית – מיטות מעוצבות תורמות למראה כללי של הבית, אך כדי ליצור את ההרמוניה המושלמת בין המיטה, השטיח והווילונות מומלץ לפנות למעצב פנים מקצועי.
  • לנסות משהו חדש – המיטה המעוצבת מאפשרת לכל אדם לפרוץ את הגבולות ולנסות ולישון על מיטה חדשה ומקורית שבה הוא לא התנסה מקודם. 

מיטות מעוצבות בודקים לפני שרוכשים?

יש לחשב את שטח החדר על מנת שהמיטה לא תכסה את רוב החדר, כלומר, עלינו לבדוק מה אנו רוצים להציב ליד המיטה ומה עומד לידה כרגע ובלתי ניתן להזזה. כמו כן, יש להתאים את עיצוב המיטה לעיצוב האחיד של חדר השינה או חדר הילדים. מחקרים מראים כי ססגוניות מרובה בחדר עלולה להקשות על שנת הלילה. עיצוב אחיד, לעומת זאת, הוא עיצוב מרגיע ושלוו ומאפשר שנת יופי מרעננת. חשוב לדעת שכאשר אתם מוציאים את מיטב כספכם על מיטות מעוצבות, יש לעשות זאת בצורה נכונה תוך לקיחת שיקולים של גודל החדר ועיצובו בחשבון על מנת ליהנות מהמיטה אבל גם למען נוחיותכם בחדר השינה שלכם.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני