מיטות מתכווננות

הרופא אמר שאתם צריכים להרים את הראש מעל לגוף כשאתם ישנים והמליץ על רכישת מיטות מתכווננות ? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ נמצאים כאן כדי לעזור לכם לבחור את המיטה המושלמת. בנוסף למגוון הרחב של המיטות המתכווננות תוכלו למצוא כאן מזרונים אורטופדים איכותיים כמו מזרוני ויסקו או לטקס ולהתרשם מהכריות האורטופדיות ומהמיטות המעוצבות.

יתרונותיהן של מיטות מתכווננות על פני מיטות רגילות

חושבים לרכוש מיטה מתכווננת? אלה כמה יתרונות שמהם תוכלו ליהנות כבר בלילה הראשון:

  • מיטיבה עם הסובלים מקשיי נשימה – בזכות האפשרות לכוון את המיטה בהתאם לצורך, יכולים הסובלים מבעיות נשימה להרים קלות את המיטה באזור הכתפיים והראש ולישון שנת לילה ערבה מבלי הצורך להתעורר במהלך הלילה בגלל קוצר נשימה. המיטה המשוכללת פוטרת את האדם מהצורך לישון על שתי כריות בתנוחה בלתי נוחה. 
  • מיטיבה עם הסובלים מכאבי שרירים – ניתן להרים את אזור הרגליים מעט מעל לראש ובכך להימנע מכאבי שרירים באזור הרגליים.
  • מיטות לגיל השלישי – מיטות מכוונות מתאימות לבני הגיל השלישי. הן ניתנות להגבהה בעת הצורך, כדי להקל על האדם המבוגר לקום מהמיטה בבוקר או לאפשר לו לגשת בקלות רבה יותר אל כיסא הגלגלים.
  • מיטה נוחה – במהלך השנים מפתח כל אחד מאתנו הרגלי שינה המיוחדים לו. חלק אוהבים לישון ללא כרית ואחרים מוכרחים לתמוך בראשם באמצעות שתי כריות לפחות. ניתן לכוון את המיטה המשוכללת בהתאם לתנוחת השינה הנוחה לכל אחד.
  • מיטה לכל פעילות – המיטה המתכווננת מתאימה למגוון רחב של פעילויות. תוכלו להגביה את החלק העליון שלה כדי לצפות בטלוויזיה או לשחק במחשב, או להרים דווקא את החלק התחתון כשאתם שוכבים על הבטן וקוראים ספר טוב. כאשר אתם מתכוננים לשנת הלילה ניתן פשוט ליישר את המיטה ולייצב את הכריות הנוחות.

מיטות מתכווננות – בחירה במיטה נוחה

מיטות מתכווננות הן מבין המיטות המבוקשות ביותר הקיימות בשוק. כדי לבחור את המיטה המתאימה לכם ביותר מומלץ לנסות אותה כבר בחנות.

חדר השינה שלכם מקבל אתכם לרווחה לפחות ל8- שעות ביום. זה המקום בו אתם ישנים את שנת הלילה שלכם, צופים בטלוויזיה יחד עם אהובכם, רובצים על המיטה תוך כדי הקשבה למוסיקה שאתם אוהבים או למדיטציה מרגיעה. המיטה היא אחד הפריטים החשובים ביותר בחדר, ולכן אם אתם עומדים להחליף את חדר השינה שלכם. חברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ מציעה לכם מגוון רחב של מיטות איכותיות ונוחות, תוך הקפדה על הענקת יחס אישי ומקצועי. אצל אוריאל תוכלו לבחור גם מזרונים, כריות אורתופדיות ועוד. 

איך בוחרים מיטות מתכווננות – 5 טיפים למיטות מושלמות

  • ראש המיטה – חשוב שתקבלו את כל הנוחות בהישענות על ראש המיטה וכי ראש המיטה יהא מצופה בחומרים דוחי אבק.
  • בסיס המיטה – על מנת לאפשר למיטה אידוי לחות, חשוב שבסיס המיטה יהיה חזק ומאוורר. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים שהמיטה תהיה ניידת, מומלץ לרכוש מיטה אשר לבסיסה מחוברים גלגלים.
  • מסגרת המיטה – מה אתם אוהבים? מתכת או עץ? אם אתם מתחברים למתכת ישנן ראשי מיטות שלהן מסגרות מפורזלות ממתכת ואם אתם רוצים להרגיש אווירה כפרית, קחו מיטה אשר ראשה עשוי מעץ. מסגרת עץ יכולה להיות עגולה או ישרה, לפי העדפתכם.
  • גודל המיטה – רצוי למדוד את חדר השינה שלכם לפני קניית מיטות בגודל מסוים. חשוב להשאיר מקום גם למעבר לארון הבגדים, וגם לחדר הרחצה אם הוא מובנה בתוך חדר השינה שלכם.
  • עיצוב – מומלץ כי צבעי המיטה יתאימו לצבעים הנוכחיים של חדר השינה על מנת לשמור על עיצוב אחיד. אחדות זו גם משרה רוגע ושלווה בחדר בעוד שססגוניות יתר מפרה את שלוות המוח כמו גם גורמת להפרעות שינה.

להתאים מיטות למטרה שלכם

לפני קניית מיטה לחדר השינה, חישבו מהי מטרת המיטה ומהם ההרגלים שלכם בתור רווקים, נשואים או גרושים. האם המיטה מיועדת יותר לשינה, לצפייה בטלוויזיה או לקריאת ספרים? האם אתם ישנים בדרך כלל בבית או נוטים לבלות רבות אצל חברים? לכל אחד מאתנו יש הרגלים שונים וטעם שונה אבל הכי חשוב שכולנו ניהנה לרבוץ במיטה האהובה עלינו.

מיטות מתכווננות במבצע

הופעתן של מיטות מתכווננות היוותה בשורה חדשה ונוחה במיוחד בעולם השינה. מיטות מיוחדות אלו ניתנות לוויסות ומאפשרות שינה נוחה ומפנקת במיוחד. את המיטות האיכותיות והעמידות ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ בע"מ. חברתנו שמה לה לדגש את שביעות רצונם ובריאותם של לקוחותיה, ועל כן מקפידה זה משנת 1969 על פיתוח, ייצור ואספקת המוצרים האיכותיים ביותר, זאת בין אם מדובר במזרונים, כריות או אפילו מיטות ייחודיות ומתכווננות.

מיטות מתכווננות – מהפכה בחוויית השינה

מיטות מכווננות מהוות את אחד הפיתוחים המרשימים והנוחים ביותר כיום. הן מאפשרות לכם מצד אחד לשכב בנוחות במיטה ולישון, ובשעה שתרצו להתיישב, הן יספקו בעבורכם את התמיכה הנחוצה לביצוע פעולה זאת בנוחות. המיטות הללו ניתנות לוויסות הודות למנגנון ייחודי אשר מאפשר הרמה של החלק העליון או התחתון. בכך למעשה מעניקות לכל המשתמש בהן את הנוחות המקסימלית בכל פעולה אותו מבצעים.

אפשרות הכוונון של המיטה מעניקה לרבים את ההזדמנות ליהנות ממיטה אשר לא רק שלא מחריפה את מכאוביהם אלא גם משמשת בתור מקום המנוחה הנוח ביותר. במידה ואתם סובלים מקשיי נשימה, ניתן יהיה להרים את ראש המיטה באזור הכתפיים לתנוחה נוחה ומעבר אוויר פתוח. כאבי רגליים ושרירים הינם עניין של העבר, הרמה של אזור הרגליים ייצור את האפקט המקל על הכאבים. כך גם ניתן יהיה להנמיך או להגביה את המיטה כולה ולאפשר גם לאנשים מבוגרים לקום מהמיטה ביתר קלות.

בוחרים במיטה הנכונה

כל אדם הוא בעל הרגלי שינה משל עצמו, על כן, טרם רכישת מיטה אקראית שנראה כי מתאימה בגודל, מומלץ יהיה לאפיין את הצרכים וההעדפות שלכם. כך בין אם צבע או מבנה, פעילויות נוספות במיטה כמו קריאה או צפייה בטלוויזיה או כל קריטריון אחר, יהיה עליכם להתייחס אל כולם בכובד ראש, וכך לאפיין את המיטה המתאימה לכם ביותר. חברת URIEL תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע באפיון מדויק של הצרכים שלכם ובכך להתאים בעבורכם את המיטה הנכונה.

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני