מיטות מתכווננות

הרופא אמר שאתם צריכים להרים את הראש מעל לגוף כשאתם ישנים והמליץ על רכישת מיטות מתכווננות ? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ נמצאים כאן כדי לעזור לכם לבחור את המיטה המושלמת. בנוסף למגוון הרחב של המיטות המתכווננות תוכלו למצוא כאן מזרונים אורטופדים איכותיים כמו מזרוני ויסקו או לטקס ולהתרשם מהכריות האורטופדיות ומהמיטות המעוצבות.

יתרונותיהן של מיטות מתכווננות על פני מיטות רגילות

חושבים לרכוש מיטה מתכווננת? אלה כמה יתרונות שמהם תוכלו ליהנות כבר בלילה הראשון:

  • מיטיבה עם הסובלים מקשיי נשימה – בזכות האפשרות לכוון את המיטה בהתאם לצורך, יכולים הסובלים מבעיות נשימה להרים קלות את המיטה באזור הכתפיים והראש ולישון שנת לילה ערבה מבלי הצורך להתעורר במהלך הלילה בגלל קוצר נשימה. המיטה המשוכללת פוטרת את האדם מהצורך לישון על שתי כריות בתנוחה בלתי נוחה. 
  • מיטיבה עם הסובלים מכאבי שרירים – ניתן להרים את אזור הרגליים מעט מעל לראש ובכך להימנע מכאבי שרירים באזור הרגליים.
  • מיטות לגיל השלישי – מיטות מכוונות מתאימות לבני הגיל השלישי. הן ניתנות להגבהה בעת הצורך, כדי להקל על האדם המבוגר לקום מהמיטה בבוקר או לאפשר לו לגשת בקלות רבה יותר אל כיסא הגלגלים.
  • מיטה נוחה – במהלך השנים מפתח כל אחד מאתנו הרגלי שינה המיוחדים לו. חלק אוהבים לישון ללא כרית ואחרים מוכרחים לתמוך בראשם באמצעות שתי כריות לפחות. ניתן לכוון את המיטה המשוכללת בהתאם לתנוחת השינה הנוחה לכל אחד.
  • מיטה לכל פעילות – המיטה המתכווננת מתאימה למגוון רחב של פעילויות. תוכלו להגביה את החלק העליון שלה כדי לצפות בטלוויזיה או לשחק במחשב, או להרים דווקא את החלק התחתון כשאתם שוכבים על הבטן וקוראים ספר טוב. כאשר אתם מתכוננים לשנת הלילה ניתן פשוט ליישר את המיטה ולייצב את הכריות הנוחות.

מיטות מתכווננות – בחירה במיטה נוחה

מיטות מתכווננות הן מבין המיטות המבוקשות ביותר הקיימות בשוק. כדי לבחור את המיטה המתאימה לכם ביותר מומלץ לנסות אותה כבר בחנות. 

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני