מחפשים מזרון טוב?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מיטות

  מיטה מרופדת מעוצבת

  הגיע הזמן שתלמדו להעריך את עצמכם והבריאות שלכם. בחירה במוצריה של חברת URIEL תהיה זו אשר תעניק לכם את ההזדמנות להוסיף לחיי היום יום את המוצרים האורטופדיים האיכותיים והעמידים ביותר. לבחירתכם, עומדים מגוון רחב של מוצרים, לרבות מיטות, מזרונים איכותיים, כריות מפנקות ואפילו שידות מרשימות אשר ישלימו את המראה של החדר. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בכל ויספק את המענה המקצועי והתכליתי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

  בוחרים מיטות לחדר השינה – איך עושים את זה נכון?

  בבואכם לבחור את המיטה החדשה לחדר השינה שלכם, אתם רוצים לשים לב לפרטים הקטנים שיעזרו לכם לישון טוב יותר בשנים הקרובות. במהלך החיפושים השקיעו את תשומת הלב שלכם בעיקר ב:

  1. גודל – מרבית המזרנים מסופקים לצרכן בגדלים סטנדרטיים. לקוחות גבוהים במיוחד צריכים להתחשב במבנה הגוף שלם ולהתאים את אורך המזרן לגופם. שינה טובה היא שינה שמאפשרת לגוף להתפרס ולהתמתח ללא מגבלת מקום.
  2. קשיחות – קשיחות המזן היא עניין אישי מאוד. יש לקוחות שלא יכולים לישון על מזרנים קשים ויש כאלה שבדיוק להפך. החיפוש של מזרן חייב להיות חיפוש אישי שלכם ואתם לא יכולים לתת לאף אדם אחר להחליט בשבילכם מהו המזרן הנוח ביותר.
  3. עמידות – המזרונים אמורים לשרת אתכם בצורה נאמנה ונוחה במיוחד למשך שנים ארוכות. כך שחשוב יהיה להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה במזרון איכותי אשר לא ייכנע לאחר תקופה קצרה. וודאו כי אתם מקבלים אחריות על המזרון אשר יבטיח כי גם במידה ומשתבש דבר מה, ניתן יהיה לטפל בו במהירות ובמקצועיות.

  מיטות יוקרה מעוצבות

  בסוף כל יום כאשר אנחנו מותשים מעשייה, אין דבר יותר מנחם וחיוני לגוף שלנו ממיטות איכותיות שמאפשרות שינה רציפה וקלה. בעולם השינה המיטה היא מצרך יסוד שמאפשר לנו לשחרר את כל לחצי היום ולעבור למצב תודעתי אחר. בשנים האחרונות הציבור נחפש יותר ויותר לחשיבות של שינה תקינה ולהשפעתה על הפעולות הפשוטות שאני מבצעים לאורך שעות היממה. כמו כל פעולה גופנית אחרת, השינה מושפעת מגורמים חיצוניים רבים ובהם גם איכות המזרן והמיטה בה אנו שוכנים לאורך הלילה. לכן, אנו בחברת URIEL משקיעים את מיטב המוחות שלנו ומייצרים מזה העשור האחרון מיטות איכות מחומרים מתקדמים מאוד, ומאפשרים לכל לקוח לישון בנוחות מיטבית.

  מיטות מעוצבות עם ארגז מצעים

  השקעה במזרן היא השקעה לטווח ארוך. לא מחליפין מזרן כל שנה ולכן חשוב לתת את הדעת על הצרכים של הגוף כיום וגם בעתיד. חברת URIEL מייצרת מיטות איכות נוחות במיוחד ומספקת לכל לקוח חוויית שינה מושלמת. מיטות ומזרני החברה מיוצרים מחומרים מותאמים לשינה אשר עברו בדיקות איכות קפדניות.

  על חשיבותן של מיטות מעוצבות לחדר שינה

  אין ספק כי שנת הלילה משמעותית וחשובה, זאת הן למצב הנפשי שלנו ולמצב הרוח והן למצב הבריאותי שלנו. בשעה שהשינה איכותית, נוכל לפגוש את היום הבא בזרועות פתוחות, אך במידה והיא לא הייתה כה נעימה, הרי שהבוקר ייראה מדכדך במיוחד בשעה שאתם מתעוררים עם גב או צוואר תפוס. על איכות המיטה אתם לא הולכים להתפשר, זה בטוח. אז למה להתפשר על העיצוב?

  מיטות מעוצבות מעניקות הרבה יותר מאשר עיצוב מרשים בלבד. המיטות הללו יהיו לרוב גם בעלות מנגנון מתכוונן ייחודי אשר יעניק לכם את האפשרות לבצע כל פעולה שתרצו במיטה, בין אם שינה, צפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או אפילו הרמת רגליים בסיומו של יום עבודה ארוך. העיצוב המיוחד יתרום גם בהשלמת המראה של חדר השינה, בכך למעשה ייצור את האווירה המתאימה לחדר ותעניק את הרוגע הדרוש לשם שנת לילה טובה וחיונית.

  מיטות מעוצבות בודקים לפני שרוכשים?

  יש לחשב את שטח החדר על מנת שהמיטה לא תכסה את רוב החדר, כלומר, עלינו לבדוק מה אנו רוצים להציב ליד המיטה ומה עומד לידה כרגע ובלתי ניתן להזזה. כמו כן, יש להתאים את עיצוב המיטה לעיצוב האחיד של חדר השינה או חדר הילדים. מחקרים מראים כי ססגוניות מרובה בחדר עלולה להקשות על שנת הלילה. עיצוב אחיד, לעומת זאת, הוא עיצוב מרגיע ושלוו ומאפשר שנת יופי מרעננת. חשוב לדעת שכאשר אתם מוציאים את מיטב כספכם על מיטות מעוצבות, יש לעשות זאת בצורה נכונה תוך לקיחת שיקולים של גודל החדר ועיצובו בחשבון על מנת ליהנות מהמיטה אבל גם למען נוחיותכם בחדר השינה שלכם.

  כיצד יכולות מיטות מעוצבות לתרום לאיכות החיים?

  במהלך השנים תחום עיצוב חדרי השינה והמיטות התפתח עד לכדי כך שכיום אנו יכולים לבחור כיצד תיראה המיטה שלנו. מיטות טובות מעניקות לבית אווירה נעימה. אלה כמה יתרונות למיטות המעוצבות:

  • טובות יותר לבריאות – מיטות ייחודיות כדוגמת מיטות מתכווננות יכולות לתרום לבריאותנו. מדובר במיטות שניתן לכוון לפי רצונותינו והדרישות הבריאותיות מצד הרופאים. כך למשל, ניתן להרים את החלק העליון של המיטה במקרים של כאבי גב תחתון או דום נשימה, או להרים את החלק התחתון במקרה שבו סובל המטופל מכאבי רגליים.
  • תורמות למראה הבית – מיטות מעוצבות תורמות למראה כללי של הבית, אך כדי ליצור את ההרמוניה המושלמת בין המיטה, השטיח והווילונות מומלץ לפנות למעצב פנים מקצועי.
  • לנסות משהו חדש – המיטה המעוצבת מאפשרת לכל אדם לפרוץ את הגבולות ולנסות ולישון על מיטה חדשה ומקורית שבה הוא לא התנסה מקודם.

  מיטות מעוצבות – מגע אישי לחדר השינה

  בבואכם לבחור מיטות מעוצבות לחדר השינה שלכם, ישנם פרמטרים רבים עליהם חשוב לתת את הדעת:

  1. גודל – התאימו את מסגרות המיטה לחלל החדר. המיטה מהווה את האובייקט המרכזי בכל חלל ולכן התאמה מושלמת לגודל החדר היא חשובה גם לעיצוב אך גם לנוחות השהייה שלכם בחדר.
  2. יכולת נשיאת משקל – בסיס המיטה כמו גם המזרון עצמו חייבים להיות חזרים ויציבים על מנת לשאת את משקל גופכם לאורך שעות השינה הרבות ולמשך שנים ארוכות של שימוש במיטה.
  3. אחסון – במידה וחלל החדר הוא מצומצם ניתן להשתמש בבסיס המיטה כמקום אחסון נוסף. אולם, חשוב לתכנן זאת מראש כדי לבחור מיטות מעוצבות שכוללות מגירות.
  4. התאמת צבעים – אווירה בחלל חדר השינה היא חשובה. יצירת חדר מזמין נובעת גם משילובי הצבעים שבין כל הרהיטים האחרים בחלל.

  מיטה מעוצבת

  כמו כל אספקט בעיצוב פנים גם בחדר השינה יש חשיבות להוספת פריטים מיוחדים כמו ארונות ומיטות מעוצבות. העיצוב הוא הדרך של כל אחד ואחת מאיתנו להביע את הסגנון האישי בחללי הפנים בהם אנו מבלים את מרבים הרגעים היפים של החיים. לצד העיצוב, והעיצוב הוא בהחלט חשוב, התאמה של מיטה לחדר השינה חייבת להיות התאמה על פי פרמטרים של נוחות ואיכות המזרונים. בסופו של היום אנחנו משתמשים במיטת חדר השינה על מנת לישון בנוחות ולאגור אנרגיה לקראת היום הבא עלינו לטובה. חברת URIEL מייצרת ומשווקת מזרני איכות לשינה מעולה בכל תנוחה שתבחרו עם תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף.

  מיטות מעוצבות במבצע

  מיטות מעוצבות מעניקות לאנשים רבים את האפשרות להוסיף לחייהם את הנוחות לצד העיצוב המרשים ביותר. זו תוכל להיות ללא ספק האמירה העיצובית המיוחדת מכל אשר ניתן להוסיף אל חדר השינה. את המיטות המיוחדות והמרשימות מכל, ניתן יהיה למצוא בחברת אוריאל מג'יק סליפ. חברתנו פעילה מזה כ – 50 שנה, ובכל יום מחדש מקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר לצד המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר אשר לבטח ישפרו את חוויית השינה שלכם ושל ילדיכם האהובים.

  מיטות מרופדות מעוצבות

  עיצוב הוא פרמטר חשוב מאוד לכל בית ולכל חדר. אבל דווקא בתחום המיטות המעוצבות יש לתת תשומת לב גדולה יותר לאיכות המוצר אותו את רוכשים. מיטה איכותית ועמידה, המורכבת מחומרים אלסטיים ואורטופדיים שומרת על הגוף שלכם לטווח האורך ומסייעת לכם לישון שנת לילה ערבה. חברת URIEL מייצרת ומשווקת מיטות ומזרני איכות אשר מאפשרים לכל אדם למצוא את התנוחה הנוחה ביותר לשינה ולקבל תמיכה לגב, לצוואר ולגפיים בכל לילה מחדש.

  החלטתם שאתם רוצים מיטה מעוצבת? אוריאל מג'יק סליפ בע"מ יכוון אתכם למיטה המעוצבת שאתם רוצים עבורכם או עבור הילדים שלכם. המיטות המעוצבות של אוריאל הן מיטות מעוצבות נוחות במיוחד שתאפשרנה לכם לצנוח אליהן בסוף יום העבודה הארוך וליהנות מכל רגע. אם אתם משקיעים זמן וכסף ברכישת מיטה מעוצבת, כדאי שתכירו את סוגי המיטות השונים.

  מיטת הורים מעוצבת

  אם יש חדר שבאמת שווה להשקיע בו – זה חדר השינה. בחדר השינה אנחנו נוחתים לאחר יום עבודה או לימודים מעייף, ואנחנו רוצים שהוא יהיה חדר מזמין ומפנק. בכדי לבחור את חדר החלומות שלכם, תוכלו לדפדף באתרי אינטרנט שונים ולהחליט על סגנון עיצוב אותו אתם אוהבים, ואז לחפש פריטים אשר מתאימים לעיצוב שאהבתם. הפריט החשוב ביותר בחדר השינה הוא כמובן המיטה, בסופו של דבר חדר השינה נועד בכדי לישון, והמיטה היא המקום בו עושים את זה. ולכן ההשקעה הגדולה ביותר צריכה להיות ברכישה של מיטה טובה ואיכותית. ניתן להשיג כיום מגוון של מיטות מעוצבות איכותיות ונוחות, אשר יתאימו לצרכים של כל אחד ואחד.

  כיצד רוכשים מיטות מעוצבות?

  אפשר להניח שבמהלך החיים שלכם הייתם לא פעם בחנויות בהם מוכרים מיטות מעוצבות וראיתם שמדובר על אין ספור דגמים ועיצובים שקשה מאוד להחליט ביניהם. ברוב המקרים אולם התצוגה של החנות פשוט לא מספיק גדול בשביל להכיל את כל המיטות המוצעות, והחנות מעמידים קטלוגים בהם הלקוחות יכולים לדפדף ולבחור את המיטה בה הם חפצים. למרות שמדובר על סיכון מסוים, ברוב המקרים גם כאשר הבחירה נעשית מהקטלוג, תקבלו מיטה כפי שהובטח ונראה בתמונה, ולא תתאכזבו. ולכן רכישה של מיטה יכולה להיות לאו דווקא בחנות אלא גם באמצעות האינטרנט, אם כי ברור שהדרך הבטוחה ביותר היא לראות את המיטה לפני הרכישה.

  מה כדאי לשים לב כאשר רוכשים מיטה?

  המיטה היא ללא ספק דבר גדול וחשוב מאוד לשים לב למידות שלה ולהתאמה של המידות לחדר השינה בה אתם מניחים אותה. למרות שאפשר לחשוב במבט ראשון שההבדל בין מיטות של 160 ס"מ למיטות של 180 ס"מ הוא לא גדול, בפועל מדובר על הפרש די גדול שיכול להוות את ההבדל בין חדר מרווח לצפוף. דבר נוסף אליו חשוב לשים לב שמדובר על מיטה איכותית אשר תחזיק לאורך שנים רבות ולא תינזק בקלות מדברים כמו שטיפה או משחקים של ילדים. חשוב לשים לב שאתם אתם במצוקה של שטחי אחסון בבית תוכלו לרכוש מיטה עם ארגז מצעים גדול שיאפשר לכם לאחסן דברים רבים.

  מיטה מרופדת מעוצבת

  לפעמים נדמה שאם היינו עושים סקר מה אנשים מבוגרים הכי אוהבים לעשות התוצאה הייתה – לישון. רוב האנשים מחכים לרגע שהם יחזרו מהעבודה, יתקלחו ויוכלו כבר להשתרע על המיטה ולישון. אמנם ישנם אנשים שלא אוהבים לישון אבל אין ספק שמדובר על מיעוט והרוב מאוד אוהבים את השינה. אז למה אנחנו הולכים לישון כל כך מאוחר? אנחנו אוהבים לישון אבל פחות ללכת לישון, הגירויים הרבים שקיימים היום מונעים ממנו ללכת לישון בזמן ואנחנו לא פעם מוצאים את עצמנו מבזבזים זמן מול המסכים השונים. בשביל להילחם בגירויים הללו כדאי ליצור לנו חווית שינה מזמינה הכוללת מיטות יפות ונוחות וכל מה שיגרום לנו לרצות ללכת לישון.

  מה חשוב לשים לב כאשר רוכשים מיטות?

  צריך לדעת שתהליך רכישה של מיטות הוא דבר שעלול לקחת זמן, ולא לנסות ולבצע אותו בצורה מהירה וללא מחשבה. ישנם כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

  • עיצוב – כאשר אתם רוכשים רהיט גדול שתופס חלק נכבד מהחדר, חשוב מאוד להשקיע בכך שהוא יתאים לעיצוב הכללי של החדר וישתלב בצורה טובה.
  • נוחות – בסופו של דבר המיטה היא לא פריט עיצובי אלא משהו שישמש אתכם לשינה ולכן חשוב מאוד לשים לה שהמיטה נוחה עבורכם ומותאמת עבור הצרכים שלכם.
  • גודל – בין אם מדובר על מיטה רגילה או זוגית, המיטה היא דבר גדול ולכן חשוב לשים לב למידות המדויקות שלה ולא לסמוך על מראה עיניים. לעיתים גם כאשר המקום מספיק המיטה גורמת לצפיפות בחדר ולכן במקרים של חדרים צפופים כדאי לקחת מיטה קטנה יותר.

  היכן רוכשים מיטות איכותיות?

  כדאי מאוד לברר היטב על חנות אשר תוכלו לקבל עליה המלצות מאנשים שרכשו שם בעבר מיטות והיו מרוצים, ולא ללכת בצורה אקראית לחנויות לא מוכרות, מאחר ומיטה היא דבר לא זול וחשוב לשים לב שאתם קונים מוצר איכותי שיחזיק בצורה טובה לאורך שנים כך שלא תצרכו להחליף את המיטות לעיתים קרובות. גם חיפוש באינטרנט וקריאה של ביקורות היא דרך טובה למצוא חנויות אשר מספקות מיטות איכותיות ומעניקות שירות טוב ויעיל.