מי אנחנו

URIEL נוסדה בשנת 1969 והינה מהראשונות בעולם ששינתה את פני ענף האורטופדיה ומייצרת כיום מעל 400 מוצרי תמיכה אורטופדיים, בבעיות כאבי גב, פרקים, שרירים וכו'.

מוצרי URIEL נמכרים ב40 ארצות ברחבי העולם.

לפני שנים רבות פנתה חברת URIEL לחברה המתמחה ביציקות ספוג מפוליאוריטאן בבקשה לפתח לה ביציקה כרית לשינה לסובלים מכאבי צוואר, כאשר לכרית 2 גומחות למניעת לחץ על האוזניים בשכיבה על הצד. הכרית עשויה מחומר "ויסקו אלסטי", זהו חומר דמוי פלסטלינה שפותח בשנות ה60 במעבדות NASA בארה"ב על מנת לאפשר לאסטרונאוטים לשבת שעות רבות על כיסא מרופד בכדי למנוע היווצרות לחץ על האחוריים. חומר זה ששמו המסחרי הרשום שלנו: NASCO, משמש אותנו היום בייצור מזרנים נגד פצעי לחץ ומזרנים אורטופדיים לבעיות שונות.

יצרן של כריות הראש הפך עם השנים ליצרן מזרנים אורטופדיים מספוג "ויסקו אלסטי". שנים רבות לאחר פיתוח הכרית לשינה של URIEL הידועה בשם ITEM 67, חברת URIEL רכשה את היצרן.

כיום חברתנו מציעה מגוון גדול של מזרנים אורטופדיים מחומרים שונים, מזרני קפיצים, מזרני לטקס, מזרני AIR, מזרני ויסקו – ג'ל, מזרני ויסקו אלסטיים, מזרנים זוגיים העשויים משני סוגים שונים, כך שבני הזוג יכולים לישון על מזרן זוגי אחד שלם (לא מופרד), בעל 2 צפיפויות שונות ועוד.

במטרה לענות על דרישות הלקוחות, חברת URIEL פיתחה מזרן אורטופדי המשלב הן קפיצים מבודדים והן משטח עליון מNASCO. כמו כן, סדרת מזרני NASCO- PREMIUM נותנת מענה לאוכלוסייה הבוגרת שבעת שכיבה על הצד עלולים ליפול מהמיטה.

URIEL בפיתוח מזרן לתינוקות האמור למנוע "מוות בעריסה" כתוצאה מחנק. מזרן ייחודי זה מותאם לשכיבה ממושכת על הגב ומונע "ראש פחוס" כאשר ליבת המזרן עשויה מ"ויסקו אלסטי" NASCO.

המזרונאים האורטופדיים שנותנים לכם ייעוץ, עוברים הכשרה בחברה ויכולים לתת מענה לכל בעיה.

גלריית תמונות

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

לייעוץ מהיר

סובלים מכאבי גב?

מזרון טוב יכול לפתור זאת

לייעוץ חינם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני